نمایش پست تنها
قدیمی 07-09-2013, 08:41 AM   #908
eeeeeeehsan
Junior Member

آواتار eeeeeeehsan

پستها: 26
سپاس: 42
در 6 پست 6 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها
سلام بهروز جان،
هیچکدوم از این سه راکت برای سطح مبتدی طراحی نشده. شما می تونی از خود سایت بابولات برای انتخاب راکت استفاده می کنی و همونطور که خودت هم می تونی سایت بابولات هیچکدوم از این سه تا رو برای سطح مبتدی پیشنهاد نمی ده.
http://www.babolat.com/product-selector/racket
اما اگه غیر از این سه تا انتخاب دیگه ای نداری بهتره Babolat aero pro team رو انتخاب کنی چون این به سطح متوسط نزدیکتره و اون دوتای دیگه برای بازیکن های سطح پیشرفته طراحی شدن.
راکت ها رو هم بر مبنای قدرتی بودن و کنترلی بودن تقسیم بندی می کنن و راکت های سطح مبتدی بیشتر قدرتی هستن تا فردی که تازه شروع به یادگیری کرده اول اصول ضربه زدن رو یاد بگیره و بعد بره برای کنترل. راکت هایی هم که وزن متفاوت دارن ممکنه با دست گرفتن خیلی تفاوت وزنشون رو حس نکنی اما توی بازی قطعاً این تفاوت احساس می شه.
مرسی پیام جان،

اول اینکه بهروز خودتی من احسانم
دومن واقعاً ممنون از راهنماییت، فقط یکم کمکم کنی کاملترش کنی ممنون میشم. من حقیقتش چون خیلی علاقه دارم می خوام سریع از مبتدی بیام بیرون این فکرو می کنم که راکتی بگیرم که واسه چند ماه دیگم خوب باشه نه الآنم، چون فایده ای نداره همش بخوای کار کنی ولی یه راکت معمولی دستت باشه، تازه با این هزینه ی زیادی هم که قراره واسه راکت بکنی! بهمین خاطر به خودم میگم که اگه قراره 400 تومن پول بدم واسه راکت یه 200 دیگه میزارم روش راکتی می خرم که واسه یک سال آیندمم خوب باشه و بتونم وقتی حرفه ای تر شدم استفاده کنم ازش، امیدوارم متوجه منظورم شده باشی.
پس من باید راکت قدرتی رو انتخاب کنم ولی نمی دونم از لحاظ فنی هنوز چرا!!؟ چون تفاوت راکت قدرتی رو با کنترلی متوجه نمیشم! وزنشون بیشتره قدرتیا؟ اونا چه ویژگی دارن که میگن کنترلی؟

ممنون بازم
eeeeeeehsan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول