نمایش پست تنها
قدیمی 07-06-2013, 11:49 PM   #905
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط eeeeeeehsan نمایش پست ها
سلام دوستان

من تازه واردم به ورزش تنیس، میخوام برم بابولات بگیرم، حالا اول دست دو ولی اگه نشد نوشو، به نظرتون راکت خوبیه؟ می تونم تا چند سال ازش استفاده کنم؟

ممنون
سلام دوست عزیز، بابولات راکت های مختلفی تولید می کنه که الزاماً همه شون برای سطح مبتدی خوب نیستن. شما بهتره از مربیت بخوای تا برات راکت بگیره چون احتمالاً اون بهتر راکت ها رو بشناسه. چند سال بازی کردن با یه راکت هم بستگی به تعداد ساعت های بازیت در طول هفته و سرعت پیشرفتت داره، اما حدوداً دو سال طول می کشه تا از سطح مبتدی به سطح متوسط برسی و اون دو سال رو باید با همون راکت بازی کنی.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط miladroozbeh نمایش پست ها
سلام.سوالم شاید به این پست مربوط نباشه اما جای دیگه پیدا نکردم!!!
میشه یه سایت بهم معرفی کنید که عکس نوع گرفتن گریپ 4 رو آموزش بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من 3 ساله با گریپ 3 میزنم الان سختمه با گریپ 4 بزنم و میخواستم بدونم دقیقا باید چیکار کنم .
مرسی
دوست عزیز
حدس می زنم منظور شما از گریپ 3 و 4 گرفتن راکت بر اساس شماره گذاری روی دسته باشه. البته معمولاً گریپ ها رو با اسمشون می شناسن نه شماره شون. اگه منظور شما از گریپ 3 همون سمی وسترن و گریپ 4 وسترن باشه. بهتره عبارت western grip یا full western grip رو سرچ کنین و روش گرفتن اون گریپ رو ببینین. اکثر بازیکن ها با همون گریپ سمی وسترن بازی می کنن، چون هم می شه توپ های بالا رو باهاش به ریترن کرد و هم توپ های پایین رو، ولی با وسترن توپ های پایین رو خیلی سخت می شه زد.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: