نمایش پست تنها
قدیمی 07-06-2013, 12:33 AM   #611
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط blackshow نمایش پست ها
اولا:من نگفتم خانم سابین تنیسور بدیه و از این جور چیز ها چون اگه بد بود نمی تونست این سیاهرو شکست بده به نیمه نهایی بیاد من اصلا با هیچ کدوم lady ها مشکلی ندارم من با اونایی مشکل دارم که فکر می کردن سابین جون به راحتی می تونه اگنیشکا رو شکست بده و وقتی دیدن ابهت خانم radwanska رو به جای این که سر به تعظیم فرود بیارن خواستن حرصشون رو با توهین به ایشون خالی کنن
دوما:شاید شما یادتون رفته تو سال 2012 خانمو جون حتی تا رتبه 2 هم اومد؟
شاید شما یادتون رفته تو سال 2012 خانم جون ما با نتیجه عالی 6-1 6-2 خانم جون شما رو بردند و ایا ندیدید که در بازی دیروز خانم جون ما به سابین جون نباختند بلکه به کمی شانس باختند؟
شاید شما نمی دانید که خانم جون ما تو مسابقات کم ترین اشتباه را دارند؟
سوما:من نیز در مقابل ضربات محکم سابین حرفی برای گفتن ندارم
من برتری خانم سابین رو تکذیب نکرده ولی ادعا دارم aga جون برتر از ایشون هستند
من از خواهر ایشون به شدت نفرت داشته و ایشان در نظر بنده بوق کامل هستند
سابین یکبار این سیاهرو شکست داده و زیاد کار شاخی انجام نداده است
aga جون سه سال رتبشون رو حفظ کردند حتی بهتر شدند و وقتی هم که بیرون تشریف بردند دوباره مقتدرانه برگشتند و همون رتبشون رو کسب کردند
خب مبارک ایشون باشه که رتبه 25 (خیلی پایین تر از aga )رو دارند
در واقع شما باید یکم بیشتر به ارقام توجه کنید دوست عزیز
برو بابا، ما رو باش که فکر کردیم با یه آدم حسابی طرفیم و با احترام صحبت کردیم، غافل از اینکه طرفمون یه آدم نژادپرست بی سواده. این هم توهین نیست واقعیته. اگه فرق توهین و واقعیت رو نمی دونی برو یه سر توی فرهنگ لغت چک کن. سرنا ویلیامز با اون همه افتخارات شد اون سیاهه؟ یعنی تحقیر و نژادپرستی در این حد، فقط به خاطر رنگ پوستش؟

بعد به من می گی برم ارقام رو چک کنم؟ عمه ام بود که نمی دونست رنک سابین چنده و می گفت حتی توی 50 تا هم نیست؟ می گم بی سوادی واسه ی همیناس دیگه. شکست دادن سرنا ویلیامز توی گرند اسلم کار بزرگی نیست؟ یا به قول شما کار شاخی نیست؟ پس کار شاخ رو می شه تعریف کنین؟ اگه کار شاخی نیست پس چرا این آگا جون شما توی این 5 بار قبلی نتونسه حتی یه بار هم انجامش بده؟ می دونی سرنا پس از چندتا پیروزی پی در پی میومد توی این تورنمنت؟ می دونی شکست دادن سرنا در وضعیت فعلیش برای هر تنیسوری مهمترین پیروزیش به حساب میاد؟ می دونی چندتا ویمبلدون برده؟

خانم جون ما هم بانوی دو عالم، دوشیزه ی مکرمه حضرت ماریوا شاراپووا دامت برکاته هستن. خانم سابین عزیز دل ما هستن توی این نورنمنت.

واقعاً برای آگا متاسفم که همچین طرفدارای بی سواد، متعصب و نژادپرستی داره.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: