نمایش پست تنها
قدیمی 07-03-2013, 12:57 PM   #511
sahand
Senior Member

آواتار sahand

پستها: 773
سپاس: 8,672
در 761 پست 5,778 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ANDY MURRAY JUAN MARTIN DELPOTRO GILLES SIMON STANISLAS WAWRINKA KEI NISHIKORI J0-WILFRIED TSONGA BERNARD TOMIC ERNESTS GULBIS MILOS RAONIC ROGER FEDERER RYAN HARRISON/ SHARAPOVA ROBSON AZARENKA KIRILENKO HANUCHOVA LISICKI

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
من بازیهای اندی رو دنبال نمیکنم. فقط بازیهای نواک رو دنبال میکنم. شاید گاهی اوقات از بیکاری بازی بقیه تنیسورها رو دنبال کنم. ببین سهند جان این حق مرد شماره 1 و 2 است که همه بازیهاشون در کورت اصلی باشه. به نظر من البته. چون تنیسورهای رنکینگ بالا هستند که اعتباز یک تورنمنت رو بالا میبرن. نمونش مسترز مادرید در سال 2012 با اون خاک مسخره. نادال و جوکو تهدید کردن اگه سال دیگه در این زمین باشه ما شرکت نمیکنیم که در سال 2013 زمین رو به همون خاک همیشگی برگردوندن. به نظرت اگه دیمیتروف و روسول تهدید میکردند این اتفاق میوفتاد؟؟؟
ولی فکر نمیکنم اونطور که میگی باشه. ربطی به میزبان نداره. اگه اینطوره تو رولند گاروس همه تنیسورهای فرانسوی باید بازیشون رو در کورت اصلی انجام میدادند!
فقط امیدوارم امروز بارون نیاد.
خب سروش جان وقتی دنبال نمی کنید پس تو پست قبلتون محکوم نکنیددر تکمیل صحبتهای علیرضا بگم که بله حق با شماست حق نفرات بالاتره که تو اصلی ترین کورت بازی کنند ولی تقریبا تو تمام تورنمنتها حداقل یه بازیشون رو تو کورت اصلی نمیذارند.توی رولند هم همه تنیسورها از جمله خود نواک و نادال که قهرمان سالیانه این تورنمت هست یک بازیشونو توی کورت سوزان لنگلین انجام دادند و فرانسوی ها هم که تو هر روز یه نماینده داشتند تو کورت فیلیپ شاتریه.الانم یه بازی اندی یه بازیم نواک توی کورت 1 انجام میدند و اندی زودتر انجام داده چون همونطور که گفتم اولویت با میزبانه.توی آمریکا هم خیلی مواقع میزبان توی آرتور اش بازی میکنه و همچنین توی استرالیا میدیدم که برنارد تامیک توی رود لیور آرنا بازی میکرد.در مورد لاورا رابسون هم فقط بگم این بازیکن وقتی بازیهاش رو تو سنتر برگذار کرد که فدرر و نادال و سونگا و شاراپورا و آزارنکا و خیلی های دیگه حذف شدند و خب طبیعیه که اونا برای اینکه تماشاچی بیشتری بیاد بازی اون رو انداختند سنتر.حتی بازی یانویچ و آلماگرو هم توی سنتر برگذار شد
sahand آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: