نمایش پست تنها
قدیمی 07-03-2013, 11:07 AM   #508
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
من بازیهای اندی رو دنبال نمیکنم. فقط بازیهای نواک رو دنبال میکنم. شاید گاهی اوقات از بیکاری بازی بقیه تنیسورها رو دنبال کنم. ببین سهند جان این حق مرد شماره 1 و 2 است که همه بازیهاشون در کورت اصلی باشه. به نظر من البته. چون تنیسورهای رنکینگ بالا هستند که اعتباز یک تورنمنت رو بالا میبرن. نمونش مسترز مادرید در سال 2012 با اون خاک مسخره. نادال و جوکو تهدید کردن اگه سال دیگه در این زمین باشه ما شرکت نمیکنیم که در سال 2013 زمین رو به همون خاک همیشگی برگردوندن. به نظرت اگه دیمیتروف و روسول تهدید میکردند این اتفاق میوفتاد؟؟؟
ولی فکر نمیکنم اونطور که میگی باشه. ربطی به میزبان نداره. اگه اینطوره تو رولند گاروس همه تنیسورهای فرانسوی باید بازیشون رو در کورت اصلی انجام میدادند!
فقط امیدوارم امروز بارون نیاد.
اتفاقا سروش جان خیلی هم به میزبانی ربط داره شما اگه به برنامه های رولند گروس دقت کنید به این قضیه پی میبرید و البته تورنمنتی مثل ویمبلدون که این همه قدمت داره ارزشش مشخصه این نواک و اندی نیستن که بخوان ارزششو تعیین کنن
تا اونجایی هم که من یادمه هیچ بازیکنی نیست که تا کوارتر همه بازیاشو بندازن سنتر کورت و چون تا الان همه بازیهای نواک تو سنتر کورت بوده اینبار دلپو-فرر رو انداختن سنتر کورت حالا بعدشم اتفاق چندان مهمی نیست که تو کورت 1 بازی میکنه به نوله ضرری که نمیرسه
البته فرقی هم نداره نوله حتی فینال هم بیاد به لطف انگلسی ها و نقشه هاشون اندی قهرمان میشه
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: