نمایش پست تنها
قدیمی 07-03-2013, 12:54 AM   #506
mehdi_juve
Member

آواتار mehdi_juve

پستها: 73
سپاس: 20
در 72 پست 659 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: novak djokovic Maria Sharapova

شاید با جریانی که بازی قبل پیش اومد (در بازی نواک و هاس ) مسئولین فکر کردند که بازی ماری و نواک جدا باشه بهتره.زیادم مهم نیست. مسئله اصلی فقط بارونه که امیدوارم فردا رو آفتابی باشه.از اونجائیکه امروز باریده ، فردا باید دیگه آفتابی باشه.آمار بازی نواک و بردیچ حکم به برتری نواک میده.بازی اخر هم توی مسترز رم ، نواک باید توی 5.3 کار رو تموم میکرد . درست مشکل بازی با تامی هاس اونجا بوجود اومد با تفاوت اینکه اینجا نواک بازی رو به نفع خودش تموم کرد.نکته جالب درباره نواک اینکه شما در 11 گرند اسلم اخر نواک نمی بینید که از مرحله نیمه نهائی بالاتر نیومده باشه.مهمتر اینکه باختش در 2011 به بعد به نادال و فدرر در نیمه نهائی بوده و در فینالها بحث جداست بنظرم.اینکه نواک توی گرند اسلم بهتر کار مکینه چیز مهمیه.دلیلش اینکه وقتی کار گره میخوره زمان برای جبران بیشتره.فرض کنید مشکل مسترز رم در گرند اسلم بوجود میومد.به نظرتون بردیچ چقدر شانس برنده شدن داشت؟اینکه شما باید سه ست ببازید تا بازنده باشید و در مسترزها دو ست ، همه چیز رو متفاوت میکنه. بخاطر همینکه تنیسورهای بزرگ و مطرح با تعداد گرند اسلمهاشون معرفی میشند.راجر با 17و سمپراس با 14 و نادال با 12 و...و نواک با 6 که امیدوارم به هفتمی برسه.شخصا فکر کنم نواک تا فینال میره.درباه فینال هم اگر به امید خدا رسید صحبت میکنیم.بازی فرر و دل پوترو خیلی بازی قشنگی میشه. واقعا حیف که با بازی نواک و بردیچ همزمانه.اصلا دوست نداشتم این بازیو از دست بدم.حیف شد.نمیتونم تصور کنم کدومشون برنده میشه. قابل پیش بینی نیست. فکر کنم 5 سته بشه بازی.خودم دل پوترو رو بیشتر ترجیح میدم.ازش خوشم می آد..شخصا از ورداسکو خوشم نمی اد. قیافه اش هم ریش سبیل داشت بهتر بود، اما فکر نکنم بازی راحتی برای ماری باشه. ورداسکو ،ماری رو خیلی اذیت میکنه.اون دو تا لهستانی هم بدجوری توی ذوق میزنند. تصور کنید میشد جای اونها نادال و فدرر بازی کنند.خوب نشد دیگه.باید قبول کرد این قضیه رو.توی بازیهای زنان هم رادونسکا شانس زیادی داره.پارسال هم فینالیست بود.البته بازی بعدش حکم فینال رو براش داره.شخصا دوست داشتم یکی از بین ماریا ، آزرنکا ، سرنا و یا ایوانویچ قهرمان بشه. اما همشون حذف شدند.الان دیگه برام مهم نیست.هر کی بهتر بود قهرمان شه.البته از این بارتولی اصلا خوشم نمی اد.این و کویتوا آبرو تنیس رو با هیکلهاشون بردند. بازیها دیگه به مرحله خیلی حساس رسیده.امیدوارم فردا روز خوب نوله باشه.به امید قهرمانی نواک.
mehdi_juve آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mehdi_juve به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: