نمایش پست تنها
قدیمی 07-01-2013, 12:46 AM   #900
ehsann
Senior Member

آواتار ehsann

پستها: 113
سپاس: 375
در 75 پست 364 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها

سلام دوست عزیز
سطح قدرت راکت شما پایین هستش و برای اینکه بتونی قدرت کامل رو باهاش داشته باشی مجبوری که حتماً سویینگ کامل و سریع داشته باشی. اگه می خوای راکت قدرتی تر بگیری بهتره راکتی بخری که سطح قدرتش متوسط باشه. علاوه بر این 2 راه دیگه هم داری که به نظر من بد نیست قبل از عوض کردن راکت اون ها رو هم امتحان کنی.
اولیش اینه که زهت رو هر چه زودتر عوض کنی، چون زه های luxilon با وجود اینکه بهترین زه ها هستن ولی خیلی زود (حدوداً در عرض 7 الی 8 ساعت) تنشنون رو از دست می دن و بازی کردن باهاشون خیلی سخت تر می شه به حدی که اگه باهاشون محکم به توپ ضربه بزنی توپ می ره بیرون و اگه آروم بزنی هم توپ قدرت خیلی کمی داره. اگه زهت رو حدوداً هر دوهفته تا یک ماه نمی خوای عوض کنی بهتره به جای زه های پلی استر از زه های نایلونی و مولتی فیلامنت استفاده کنی چون این زه ها تنشنشون رو خیلی دیرتر از زه های پلی استر از دست می دن و به طور کلی قدرتی تر از زه های پلی استر هم هستن.
راه دوم هم اینه که به سر راکتت حدوداً 15 گرم نوار سربی اضافه کنی تا وزن سویینگ و در نتیجه قدرت راکتت بیشتر بشه. ولی اول بهتره همون زهت رو عوض کنی.

راکت فدرر هم با اینکه راکت خیلی خوبیه، اما یه ویژگی هایی داره، از قبیل کوچک بودن سر راکت و وزن زیاد که باعث می شه برای بازیکن هایی که در سطح خیلی بالایی نیستن مناسب نباشه و در دراز مدت اذیتشون کنه. شما اگه با تعویض زه و نوار سربی مشکلت حل نشد بگو تا با توجه به راکت هایی که توی بازار هست و نوع سویینگت ببینیم چه راکت هایی برات مناسبترن.
ممنون از توضیحت
دقیقا همین مشکل رو دارم.هر وقت میخوام قدرتی ضربه بزنم.توپ میره بیرون.به خاطره همین حس خوبی به راکتم ندارم.خوب به نظر شما چه زهی بندازم که مشکل حل شه؟
چند نمونه به من معرفی کن.نوار سربی هم میندازم.احتمالا بهتر میشه.در ضمن سویینگ من کم نیست ولی سریع نیست.
بازم ممنون از توضیحات
ehsann آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول