نمایش پست تنها
قدیمی 06-27-2013, 12:11 AM   #895
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mostafa.l نمایش پست ها
سلام مرسی از پاسختون من aeropro drive 2013، 320g دارم همون رو برام آوردن اما 300g هست ، من اصلا نمیدونستم که این مدل 300 گرمی هم داره و نسپردم اینجوری شد ، جایی هست که وزنش رو تغییر بدن مثل فابریکش بشه؟
شاید وزن بدون زه رو زده 300 گرم، حدوداً 20 گرم وزن زه هستش. اما اگه این چیزی که من می گم نیست شما می تونی 20 گرم نوار سربی به سر راکت اضافه کنی. یه راه دیگه هم اینه که چندتا اور گریپ روی هم ببندی تا وزنش زیادتر بشه. راه سوم، افزایش وزن به دسته ی راکت با استفاده از چیزیه که اینجا بهش می گن Heat Shrink Sleeves، احتمالاً این رو لوله کشی ها و فروشگاه هایی که تو کار لوازم عایق بندی هستن داشته باشن. البته بدیش اینه که heat gun می خواد، اما اگه اجاق گاز برقی هم داشته باشی خودت می تونی انجام بدی. باید گریپ اصلی راکت رو باز کنی و این رو بر اساس اندازه ی دسته برش بدی (ممکنه یه کم بلندتر از دسته ات باشه و باید بخش اضافیش رو ببری)، بعد اون را با اجاق گاز یا heat gun گرما بدی که کاملاً به دسته ی راکت بچسبه. بعد از این کار یه گریپ اصلی جدید روی راکتت می بندی و خلاص. بدی این heat shrink sleeves اینه که اندازه ی گریپ رو بزرگتر می کنه و دردسرش هم نسبتاً زیاده. اگه از همون نوار سربی استفاده کنی خیلی راحت تره.

http://www.tennis-warehouse.com/Heat...-HAFSLEEV.html

ویرایش توسط mspayam : 06-27-2013 در ساعت 12:31 AM
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: