نمایش پست تنها
قدیمی 06-22-2013, 06:32 PM   #49
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

سلام و درود خدمت دوستان عزیز.
اول جا داره از دوستانی که به بنده لطف دارن تشکر کنم. مخصوصا روژین که غافلگیرم کرد. مرسی روژین جان. ولی روژین من فکر میکردم تو تنها کسی خواهی بود که از نبودن من خوشحالی و خدا رو شکر میکنی که از دست من راحت شدی
در جواب به دوستمون نادال نامبر وان هم باید بگم باخت به نادال روی خاک رس هیچوقت برای ما طرفدارهای نواک سوزش نخواهد داشت. نه تنها برای ما بلکه برای طرفداران هیچ تنیسوری سوزش نخواهد داشت چون نادال روی خاک بهترینه. اگر بخوایم در مورد سوزش بازیهای نواک و رافا صحبت کنبم فکر کنم 7 فینال پیاپی سوزشش خیلی بیشتر باشه تا باختن به رافا در رولند گاروس. مخصوصا وقتی 3تاش گرند اسلم باشه. مخصوصا فینال استرالیای 2012.
در جواب به مانی هم ربطی به شرطمون نداره که من نمیام سایت. چون هم تو سایت بهت مسیج دادم و هم تو فیسبوک. اگه نمیخواستم بدم که بهت مسیج نمیدادم مانی جان. البته تو هم تا اینجا بزرگواری کردی. ناگفته نماند.
من بعد از باخت نواک به رافا در رولند خیلی ناراحت بودم. چون نواک به اشتباهات خودش باخت نه به بازی خوب رافا. در مورد داوری هم هیچ نظری ندارم. امیدوارم نواک روزی رولند رو ببره. چون واقعا من رو از ته دل خوشحال خواهد کرد. به هر حال دوستان من مرتب سر میزنم به سایت حالا اگر خبرهای خوبی در مورد تنیس دوباره به تورم خورد واستون میزارم. به امید قهرمانی نوله در ویمبلدون.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: