نمایش پست تنها
قدیمی 06-22-2013, 12:47 PM   #39
Mahrooz RF
Roger's Fan

آواتار Mahrooz RF

پستها: 273
سپاس: 4,241
در 274 پست 2,487 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nadal.N1 نمایش پست ها
جان من الان چی گفتم به کسی بر بخوره؟؟؟

جواب کل کل رو با کل کل دادم

به کسی هم توهین نکردم

انگار شما مشکل داری

ما اینجا با کسی مشکل نداریم عزیز
من فقط میام پست ها رو میخونم اما اگه کسی به رافا توهین کنه پست میدم

الام هم من چیزی نگفتم که شما اینجور واسه من پست زدی!!!

چیزی که آشکار هستش غرور سرشار بعضی از فن های نواک هستش که فعلا سروش بعد گرند اسلم خاک تشریف نیاوردن تو سایت و پست بدن.
این یعنی توهین!!!!
بابا بی خیال فن فدرر!

ما با کسی مشکل نداریم

پست رو 2باره بخون کجاش مشکل داره
اگه مشکل داره پست قبل من هم مشکل داره.
بیخیال
خب شما باید مثل جواب من به شما به ایشون جواب می دادید. نه اینکه یه حرف بدتر بزنید. اگه اینطوری باشه پس شما با ایشون چه فرقی دارید؟ البته من پاسکال ماریا رو نمی شناختم و مقداری تند رفتم و عذرخواهی میکنم. اگه باخت نوله زیاد به اشتباه داور ربطی نداشته پس حرف دوستمون هم شاید زیاد خوب نبوده. ولی شما خیلی بدتر گفتید. دوستمون گروه خاصی بی احترامی نکرده و فقط بجای نادال از اسم داور استفاده کرده (هرچند نمی گفت بهتر بود). ولی شما مستقیما به "فن های نواک" حرف زدین. من با سروش هم یه بحثی داشتم ولی تموم شد. با دوست عزیزمون D3ADMAN هم قبلا بحث کوتاهی داشتم و قبول دارم لحنشون زیاد خوب نیست و ازشون خواهش می کنم حتی اگه از نادال متنفرن، ولی تنفرشونو دیگه توی انجمن با پستاشون نشون ندن. همین که پایین اسمشون نوشتن "متنفر از نادال" ما می فهمیم. درنهایت حرف من اینه که ما باید با احترام اشتباه دوستامونو بهشون بگیم و اونا رو شرمنده کنیم. نه با مقابله به مثل اشتباهی که اونا کردن ما هم انجام بدیم. اینجوری آجر رو آجر بند نمیشه.

ویرایش توسط Mahrooz RF : 06-22-2013 در ساعت 01:13 PM
Mahrooz RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahrooz RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: