نمایش پست تنها
قدیمی 06-22-2013, 01:00 AM   #891
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط amir k2 نمایش پست ها
میگم داداش سلام.خوبی؟چطوری؟
این ها چی هست؟من اطلاعاتم بالا نیست
اقا با راکت بازی کردیم بعدش یه روز رفتم سراغ راکت دیدم ای وای خدا یه تیکه کوچیک در حد نیم سانتی متر یه جای راکت زخمی شده و خیلی اعصابم خورد بود.اخه به جایی هم نزده بودم با این حال انقدر عصبانی شدم.
در مورد ضربات تاپ اسپین با راکت زدن باید خود فرد یه گریپ بگیره که بزنه.مثلا من وقتی سرعتی بازی میکنم ضربات مستقیمت و با فاصله خیلی کم از رو تور رد میشند اما اگه بخوام تاپ اسپین بزنم باید سرعت کمتر و نحوه خاصی (حالت نیم دایره مانند) راکت رو بیارم بالا بزنم.
حالا فعلا تا عید با این راکت head 300 mp بازی میکنم بعدش ببینم بازیم در چه حد میشه.
خوش به حالت حاجی اونوری.من اینجا تو شهرمون هیچ کسی نیست بیاد باهام تمرین کنه.خیلی خیلی اعصابم خورده.
تنیس بیش تر از اونی که بخواید راکت حرفه ای بگیرید نیاز به تمرین داره.
امیرجان،
این ها نوارهای لاستیکی ای هستن که من اینجا یه بسته اش رو خریدم 2 ذلار. شاید اونجا هم پیدا بشه. اون زخم های روی راکت هم هرچی بیشتر بهتر، نشون می ده بیشتر دنبال ضربه های ریسکی بودی و برای همه هم پیش میاد. تو هم طبق چیزی که می گی ضربه های فلت می زنی ولی برای زدن ضربات اسپین لازمه که همونطور که خودت هم گفتی دستت رو مثل برف پاک کن ماشین از سمت راست بدنت به سمت چپ ببری نیروی وارده بر توپ به جای اینکه به جلو و افقی باشه بهتره عمودی و به بالا باشه. اون موقع توپ هات با فاصله ی زیادی از روی تور رد می شن. البته بهتره حالا فلت زدن رو خوب تمرین کنی و بعد که فلت زدنت خوب شد بری دنبال تاپ اسپین. عجیبه که می گی توی شهرتون هیچ کس نیست که بخواد تمرین کنه، از مربیتون بپرس یا حتی می تونی اسم و شماره ات رو توی همون جایی که واسه ی یادگیری تنیس می ری بذاری و بگی دنبال حریف تمرینی می گردی.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Htmehdi نمایش پست ها
اقا پيام ممنون از راهنماييت
من ساكن تورنتو هستم
ميشه اون سايتهايي كه گفتيد رو به من معرفي كنيد
راستي اون كورال ريف خيلي دخترونه است ( نا فرم) واسمون حرف در ميارن اينجا
اما در مورد اون يكي قيمتش ٧٩ دلاره به نظرت مناسب نسبت به ايران يا نه؟
راستي يه مرحله بالاتر كدوم پيشنهاد ميدي
بازم خيلي ممنونم از راهنمايي
سلام دوست عزیز
این سایت بهترین سایت خرید لوازم تنیسه که آدرسش توی کالیفرنیاست. فکر نمی کنم هزینه ی پستش تا کانادا بیشتر از 10 تا 20 دلار بشه. همچنین یه سری از راکت های خودش رو هم تخفیف زده. فقط اگه خواستی آنلاین راکت بخری یادت باشه که حتماً اندازه ی گریپت رو بلد باشی که گریپ راکت برای دستت بزرگ یا کوچیک نباشه.

http://www.tennis-warehouse.com/RacquetSelector.html

اما در مورد اینکه چطوری گریپت رو اندازه بگیری و اینکه این وبسایت ها بر اساس چه فاکتورهایی این انتخاب ها رو برای شما انجام می دن، من در مورد انتخاب راکت یه پست طولانی نوشتم که اینجا می تونی پیداش کنی:
http://tennistalkers.com/showthread.php?t=1761&page=71
قیمت هایی هم که نوشتی برای راکت مناسبن، قیمت راکت دیگه کمتر از این نمیشه. توی شهر ما که راکت خوب زیر 150 دلار اصلاً نمی شه پیدا کرد.
برای مرحله بالاتر هم به نظر من این دو تا بد نیستن:
Blx Blade Lite
Pure Drive Lite

اما من توصیه می کنم که از الان به دنبال خرید راکت برای سطح بالاتر نباشی، چون وقتی که بازیت بهتر شد و به حد متوسط برسی اون موقع با توجه به سبک بازیت و توقعاتی که از راکت داری (اینکه قدرت زیادتری بهت بده یا اینکه کنترلت رو بیشتر کنه تا توپ هات بیرون نرن) می تونی از همون سایت Tennis Warehouse یه راکت بهتر و جدیدتر و ارزونتر بگیری که برای سطح بازیت هم مناسب باشه.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: