Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز دوم » دور اصلی
i2013 AEGON International
WTA Premier / ATP 250
June 17—22, 2013
Edition: 39th / 5th
Devonshire Park Lawn Tennis Club
Eastbourne, United Kingdom
i$ 690,000 / € 468,460
Grass / Outdoors
RESULTS — TUESDAY, 18 JUNE, 2013
Women's Singles — First Round
Jamie Hampton (USA) d. [1] Agnieszka Radwanska (POL) 7–6(2), 6–2
i[2/W] Na Li (CHN) d. Alize Cornet (FRA) 6–2, 6–4
i[3] Angelique Kerber (GER) d. Sorana Cirstea (ROU) 6–4, 6–4
i[4] Petra Kvitova (CZE) d. Monica Niculescu (ROU) 6–4, 6–1
i[5] Caroline Wozniacki (DEN) d. Tamira Paszek (AUT) 6–2, 2–2
Samantha Stosur (AUS) d. [8] Nadia Petrova (RUS) 6–2, 6–3
Su-Wei Hsieh (TPE) d. Johanna Konta (GBR) 6–4, 6–3
Lucie Safarova (CZE) d. Klara Zakopalova (CZE) 6–4, 7–6(3)i
Elena Baltacha (GBR) d. Kristyna Pliskova (CZE) 7–5, 7–6(3)i
Laura Robson (GBR) d. Yuliya Beygelzimer (UKR) 6–3, 6–2
Ekaterina Makarova (RUS) d. Olga Puchkova (RUS) 6–3, 6–0
Women's Doubles — First Round
i[2] L Huber/S Mirza (USA/IND) d. D Jurak/H Watson (CRO/GBR) 7–6(4), 7–6(3)i
i[4] F Pennetta/E Vesnina (ITA/RUS) d. C Black/M Erakovic (ZIM/NZL) 6–2, 7–5
H Chan/L Safarova (TPE/CZE) d. J Husarova/V Lepchenko (SVK/USA) 2–6, 6–2, [10–7]i
O Kalashnikova/A Rosolska (GEO/POL) d. N Grandin/V Uhlirova (RSA/CZE) 7–5, 6–4
Men's Singles — First Round
J Benneteau (FRA) d. [5] K Anderson (RSA) 76(4) 62
I Dodig (CRO) d. D Istomin (UZB) 63 64
M Klizan (SVK) d. V Troicki (SRB) 63 62
F Lopez (ESP) d. J Nieminen (FIN) 76(3) 76(5)i
R Stepanek (CZE) d. M Matosevic (AUS) 63 62
B Tomic (AUS) d. [WC] J Ward (GBR) 63 64
Men's Doubles — First Round
i[1] A Peya (AUT)/B Soares (BRA) d. J Cabal (COL)/R Farah (COL) 63 76(5)i
i[4] C Fleming (GBR)/J Marray (GBR) d. [WC] J Delgado (GBR)/J Ward (GBR) 76(3) 64
J Murray (GBR)/J Peers (AUS) d. F Fognini (ITA)/A Seppi (ITA) 63 64
i[PR] E Butorac (USA)/A Ram (ISR) d. [WC] K Edmund (GBR)/S Thornley (GBR) 46 76(7) [10-6]i
|