نمایش پست تنها
قدیمی 06-07-2013, 07:56 PM   #502
sahand
Senior Member

آواتار sahand

پستها: 773
سپاس: 8,672
در 761 پست 5,778 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ANDY MURRAY JUAN MARTIN DELPOTRO GILLES SIMON STANISLAS WAWRINKA KEI NISHIKORI J0-WILFRIED TSONGA BERNARD TOMIC ERNESTS GULBIS MILOS RAONIC ROGER FEDERER RYAN HARRISON/ SHARAPOVA ROBSON AZARENKA KIRILENKO HANUCHOVA LISICKI

تبریک به نادالیا عزیز از قدیمیاشون مثل ممد و پاور و مجی و سامی و محمود و ...تا کوچکترین عضوشون یعنی بهراد که امیدوارم امتحانشم خوب شه.و تبریک ویژه من به نیما 88 عزیز که مردونه برای این بازی لحظه شماری کرد و تنها کسی بود که یقین به برد نادال داشت و از نواک هیچ ترسی نداشت.و تبریک به خشایار هر چند که تو لیستش نوله نفر اوله و قبلا هم اعلام کرد که دیگه نواک نفر اولشه ولی مطمئنم اینطور نیست و همچنان نادال در قلبش نفر اوله و اون هم خوشحاله.نادال مستحق برد بود همچنین نواک ولی نادال بیشتر و به حقشم رسید.نادال حتی میتونست در سته 4 برنده شه.در مورد برخورد نواک با تور هم که حرفی برای گفتن نیست و کاملا مشخص بود که حق با داوره و نوله بیخود و بی جهت اعتراض میکرد.و فکر میکنم نواک کمی مثل دوستمون سروش دچار غرور و تکبر کاذب شد در این بازی.سروش عزیز بی نهایت برای این بازی غرور داشت که خب شایسته نیست.البته مشخصا منظور ایشون این نبوده و از جهت مثبت و صرفا کری این حرفها رو زدند و گرنه غیر ممکنه که فقط 1% شانس میدادند و اگه واقعی بوده که خیلی اشتباه بوده.در مورد اومدن چلنج هم کاملا موافقم و دوستی که گفت سطح نوله و رافا اونقدر بهم نزدیکه که حتی یک پوینت خیلی کاریه و از این نظر نمیشه با بازی نواک و استن مقایسش کرد من نظرم کاملا عکسه.چونکه استن خیلی سطحش پایینتر از نواکه برای اون یک امتیاز خیلی حیاطی تر بود و اونجا واقعا ظلم بزرگی در حقش شد هر چند خودش حماقت کرد ولی این موضوع اشتباه داور رو توجیه نمی کنه.بازم تبریک به نادالیا
sahand آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: