Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز سیزدهـم » مسابقات تنیس گرنداسلم رولند گاروس 2013 French Open به تاریخ آدینـه هفدهـم خرداد ماه 1392 به وقت ایران:
Roland Garros 2013 — Schedule of Play
Day Thirteen: Friday, 7th of June, 2013
i(Revised Order of Play: Court Change)i
Court Philippe Chatrier — From 3:30 PM IRST
i1. Men's Singles — Semi-Finals
Novak Djokovic (SRB)[1] vs. Rafael Nadal (ESP)[3]i
i2. Men's Singles — Semi-Finals
David Ferrer (ESP)[4] vs. Jo-Wilfried Tsonga (FRA)[6]i
در ادامه مسابقات بخش اسطورههای پیشکِسوَت افسانهای (ردهی بالای 45 سال)، امروز آقای «منصور بهرامی» اسطوره جاودانه و بیهمتای تنیس ایران و فینالیست مسابقات تنیس گرند اسلم رولند گاروس، با همراهی آقای «پَت کَش» قهرمان گرند اسلم ویمبلدون و نایب قهرمان دو دوره گرند اسلم آزاد استرالیا، شماره چهار سابق جهان در بخش انفرادی و شماره شش سابق جهان در بخش دوبل پس از پیروزی در نخستین دیدار، به مصاف تیم تمام سوئدی متشکل از «مایکل پِرنفورس» (فینالیست مسابقات گرند اسلم رولند گاروس 1986 و شماره 10 سابق جهان در بخش انفرادی) به همراه هموطنش «مَتس ویلَندِر» (دارنده هفت عنوان قهرمانی در مسابقات تنیس گرند اسلم انفرادی و یک قهرمانی و دو نایب قهرمانی گرند اسلم در بخش دوبل، شماره یک سابق جهان در بخش انفرادی و شماره 3 سابق جهان در بخش دوبل، دارنده 33 عنوان قهرمانی در بخش انفرادی و همچنین قهرمان سه دوره مسابقات تیمی دیویس کاپ با تیم ملی سوئد که در حال حاضر عضو تالار مشاهیر تنیس جهان و مجری، گزارشگر و مفسری توانمند در تحلیل مسابقات تنیس در برنامه Game, Set and Mats کانال Eurosport است) خواهند رفت.
کانال غیر رایگان Eurosport 2/ESP 2 Int'l، کانال غیر رایگان Eurosport 2 HD با گزارش انگلیسی و همچنین کانال غیر رایگان France 4 در ماهـوارهی هاتـبـرد (برای باز شدن نیاز به Sharing اینترنتی CCcam و گیرنده مجهز به استاندارد فرکانسهای DVB-S2 دارد) این مسابقه را با گزارش فرانسوی به صورت مستقیم پخش میکنند. به علاوه، تماشای اینترنتی مسابقه به صورت آنلاین از سایت StreamHunter (لینک مشکی رنگ در انتهای پست شماره سه) میسر است که نیاز به اینترنت با سرعت حداقل بالای 512 کیلوبیت در ثانیه دارد.
Court Suzanne Lenglen — From 1:30 PM IRST
i1. Men's Legends Over 45
Mikael Pernfors (SWE)/Mats Wilander (SWE) vs. Mansour Bahrami (IRN)/Pat Cash (AUS)i
i2. Women's Legends
Lindsay Davenport (USA)/Martina Hingis (SUI) vs. Nathalie Tauziat (FRA)/Sandrine Testud (FRA)i
Not Before 3:30 PM IRST
i3. Women's Doubles — Semi-Finals
Ekaterina Makarova (RUS)[4]/Elena Vesnina (RUS)[4] vs. Andrea Hlavackova (CZE)[2]/Lucie Hradecka (CZE)[2]i
Not Before 5:30 PM IRST
i4. Women's Doubles — Semi-Finals
Sara Errani (ITA)[1]/Roberta Vinci (ITA)[1] vs. Nadia Petrova (RUS)[3]/Katarina Srebotnik (SLO)[3]i
Court 1 — From 1:30 PM IRST
i1. Men's Legends Over 45
Peter McNamara (AUS)/Michael Stich (GER) vs. Andres Gomez (ECU)/Mark Woodforde (AUS)i
Not Before 6:30 PM IRST
i2. Women's Legends
Mary Joe Fernandez (USA)/Arantxa Sanchez (ESP) vs. Iva Majoli (CRO)/Conchita Martinez (ESP)i
|