Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز دوازدهـم » مسابقات تنیس گرنداسلم رولند گاروس 2013 French Open به تاریخ پنجشنبـه شانزدهـم خرداد ماه 1392 به وقت ایران:
Roland Garros 2013 — Schedule of Play
Day 12: Thursday, 6th of June, 2013
i(Revised Order of Play: Court Change)i
Court Philippe Chatrier — From 2:30 PM IRST
i1. Mixed Doubles — Final
Kristina Mladenovic (FRA)[5]/Daniel Nestor (CAN)[5] vs. Lucie Hradecka (CZE)/Frantisek Cermak (CZE)i
Not Before 5:30 PM IRST
i2. Women's Singles — Semi-Finals
Victoria Azarenka (BLR)[3] vs. Maria Sharapova (RUS)[2]i
i3. Women's Singles — Semi-Finals
Serena Williams (USA)[1] vs. Sara Errani (ITA)[5]i
Court Suzanne Lenglen — From 1:30 PM IRST
i1. Men's Legends Over 45
Guy Forget (FRA)/Henri Leconte (FRA) vs. Mikael Pernfors (SWE)/Mats Wilander (SWE)i
i2. Men's Legends Over 45
John McEnroe (USA)/Adriano Panatta (ITA) vs. Peter McNamara (AUS)/Michael Stich (GER)i
Not Before 4:30 PM IRST
i3. Men's Doubles — Semi-Finals
Pablo Cuevas (URU)/Horacio Zeballos (ARG) vs. Michael LLODRA (FRA)/Nicolas Mahut (FRA)i
i4. Men's Doubles — Semi-Finals
Bob Bryan (USA)[1]/Mike Bryan (USA)[1] vs. Alexander Peya (AUT)[7]/Bruno Soares (BRA)[7]i
Not Before 8:30 PM IRST
i5. Women's Legends
Elena Dementieva (RUS)/Martina Navratilova (USA) vs. Iva Majoli (CRO)/Conchita Martinez (ESP)i
Court 1 — From 1:30 PM IRST
i1. Men's Legends Under 45
Albert Costa (ESP)/Carlos Moya (ESP) vs. Gaston Gaudio (ARG)/Goran Ivanisevic (CRO)i
i2. Women's Legends
Jana Novotna (CZE)/Barbara Schett (AUT) vs. Nathalie Tauziat (FRA)/Sandrine Testud (FRA)i
|