نمایش پست تنها
قدیمی 06-02-2013, 11:11 PM   #224
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
اینا وقتی توی Prime بودن، چپ و راست با فدرر،نادال، سفین، هاس، داویدنکو، نلبندیان و باقی بازیکنایی که در اون زمان در اوج بودن برخورد میکردن. شما سال 2006 بازی‎های ربردو رو ببینید تا بفهمید چه تنیسور قابلی بود.

دو سال تنیس می‌بینید فکر می‎‌کنید فقط نواک تنیسوره! ادعا هم نکنید که 10 ساله تنیس می‌بینیم، چون اگه می‌دیدید این حرفا رو نمی‌زدید.

تنیسی که نلبندیان در اواخر سال 2005 و 2007 بازی می‌کرد به راحتی یکی از سطح بالاترین تنیس‌های تاریخ بوده. داویدنکو وقتی که در اوج بود یکی از قابل‌ترین تنیسورای چند ساله اخیر بود، ولی به خاطر وجود راجر و رافا نمی‌تونستن خیلی افتخار کسب کنن.

مارات سفین رو که شما احتمالاً بازی‌ای زنده ازش ندیدی، ولی بازی‌ای که سفین در سال 2005 ارائه می‌کرد فرازمینی بود.
نواک در بهترین فُرم زندگیش و روی سطح خاک مقابل یه فدرره 30 ساله شکست خورد، توی یو اس اپن هم یه پوینت با باخت فاصله داشت! اینا نتایجش در بهترین سال ورزشیش بود. تصور این که یه فدرر 25-26 ساله چیکار میکرد با این نواک کار سختی نیست.

خلاصه فکر نکنید تنیس دو روزه شروع شده! یه کاری می‌کنید آدم از دیدن تنیسورای جدید هم نتونه لذت ببره
میشه بگی این چه سطحی از تنیس بود که نتونستند گرند اسلم ببرن؟؟؟ افشین این حرف از تو بعید بود. در خوب بودن نلبندیان و سفین و گونزالس و ..... تو زمان خودشون هیچ شکی نیست. پس اگه اینطوره سونگا و فرر و بردیچ و ...... هم دارن تنیس خوبی تو زمان خودشون ارائه میدن ولی با وجود ماری و جوکو و فدرر و نادال نتونستن گرند ببرن.
حرفت خیلی مسخره بود. این حرفا از تویی که اینجا وقتی کسی سوال داره ازت میپرسه واقعا بعید بود. تنیس 2روز نیست شروع شده افشین جان از نظر من مهم این نیست که آدم چند وقت تنیس نگاه میکنه مهم اینه که چقدر از تنیس میفهمه. به نظر من تنیسوری که نتونه گرند اسلم ببره نباید بزرگش کرد الکی. من ادعام نمیشه از تنیس زیاد میدونم و مثل شما چند تا اصطلاح خارجی بلد نیستم.ولی اینقدر مرد هستم که وقتی تو چت باکس یک حرفی میزنم اینجا هم تکرار کنم. پس اگه اینطوره این 6تا گزند اسلم نوله رو باید طلا گرفت که با وجود نادال و ماری و فدرر و بردیچ و دلپوترو و فرر و سونگا و...... میبره.
در ضمن بازیهای مارات سافین عصبی رو زنده دیدم در مورد چیزی که نمیدونی صحبت نکن. راستی یادم رفت شما فکر میکنی فقط خودت تنیس میبینی.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول