نمایش پست تنها
قدیمی 05-28-2013, 03:22 PM   #108
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

نیما 93 عزیز قبول دارم که بهترین برنامه ریزی برای گرند اسلم استرالیا است. فقط نیمه نهایی یک فرق میکنه که سال 2012 به سود نادال شد و 2 روز استراحت کرد و سال 2013 به نفع نواک شد که 2روز استراحت کرد. قابل توجه سهند جان که میگه 2013 به نفع نواک شد. نواک هم در 2012 همین شرایط رو داشت. ولی باز استرالیا خوبیش این است که حداقل هر تنیسوری که بره فینال یک روز رو استراحت میکنه.
تا اونجا که یادم است من همیشه 2تا بازی نیمه نهایی گرن اسلمها جمعه و فینال یکشنبه بوده. فکر کنم اشتباه میکنی نیما که یو اس اپن همیشه نیمه نهایی شنبه و فینال یکشنبه بوده.
اما سهند جان قبول دارم اگه مسئولین بازی در نیمه نهایی یو اس اپن 2012 بازی رو متوقف نمیکردن شاید نوله میباخت با اون باد شدید. ولی این رو هم قبول داری که رولند گاروس 2012 اگه بعد از اینکه بارون بند میومد بازی رو ادامه میدادن و به فردا موکول نمیکردن احتمال اینکه نوله رافا رو ببره بود؟
من میگم این اتفاقها برای هر تنیسوری پیش میاد پس مسئولین جوری برنامه ریزی کنن که هر تنیسور حداقل یک روز استراحت کنه. نه اینکه بعد از فینال 2012 یو اس اپن که نوله باخت این تصمیم رو گرفتند که فینال از سال 2013 دوشنبه برگزار بشه.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: