نمایش پست تنها
قدیمی 05-25-2013, 02:12 PM   #827
Mahrooz RF
Roger's Fan

آواتار Mahrooz RF

پستها: 273
سپاس: 4,241
در 274 پست 2,487 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها

من هم با اون راکت بازی توپ زدم، اما برخلاف نظر شما قدرتش به نظر کم اومد، اما به خاطر اینکه تعداد مین ها و کراس هاش زیادن (هجده در بیست) کنترل خیلی خوبی به توپ می داد. در عوض اسپین توپ رو می گرفت یا به عبارت دیگه زدن ضربه های اسپین باهاش سخت تر بود تا یه راکتی که صفحه اش بازتره. خود شما الان چه راکتی داری؟
نظر شما اعتبارش بیشتره. چون مسلما تجربه شما بیشتر از منه. من با راکت های زیادی نزدم. الان من ویلسون ncode proteam که 291 گرمه دارم. مال 2004 هست فکر کنم. ولی هیچ راکتی بهترش ندیدم (از نظر نسبت وزن به قدرت). خیلی سبکه ولی قدرت بالایی داره. با Flexpoint فکر کنم L6 یکم توپ زدم دستم درد گرفت (سنگین بود). با BLX 2012 که 289 گرمه توپ زدم که اصلا قدرت نداشت. هر راکتی که دیدم قدرتش خوبه سنگین بود. فقط همین راکت نوله بود که باهاش راحت بودم. 324 گرم بود فکر کنم ولی وقتی می گرفتیش دستت انگار 300 گرم بود. البته زهی که روش بود فکر کنم Big Banger XP بود که قدرتیه. منم فقط با این زه تا حالا توپ زدم. اینو هم ذکر کنم که من فوق العاده لاغرم و قدرت بدنیه کمی دارم و کاملا فلت بازی می کنم نه اسپین. ممکنه برای من اینطور بوده.

ویرایش توسط Mahrooz RF : 05-26-2013 در ساعت 11:21 AM
Mahrooz RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول