نمایش پست تنها
قدیمی 05-21-2013, 10:27 AM   #295
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

شیر فرهاد عزیز من نگفتم نادال و فدرر بازیهای جذاب تا حالا نداشتند. اوج جذابیت بازیهای این 2تا 2005 تا 2008 بوده. من خودم گفتم فینال ویمبلدون 2005 و 2007 عالی بوده. ولی از 2008 به اینور همش یکطرفه بوده در گرند اسلم. از 10 تا بازی این 2تا در گرند اسلم فقط 3تاش جذاب بوده. در صورتی که از 4تا بازی ماری و جوکوویچ در گرند اسلم 2تاش تا اینجا جذاب بوده و به نظر من جوکو و ماری هنوز خیلی سال ها بیشتر از راجر و رافا میتونن با هم بازی کنن و اونوقت دیگه با فدال مقایسه خواهند شد و اونوقت میشه فهمید کدوم جذاب تر بوده. ولی تا اینجا آمار بازیهای جذاب بین ماری و جوکو بهتر بوده نسب به 4 بازی در گرند اسلم.
راستی چطور کمر راجر وقتی مصدوم است فیلم نیست ولی هر جای نواک مصدوم بشه فیلمه؟ هر طور در مورد تنیسور محبوب خودت قضاوت میکنی در مورد بقیه تنیسورها قضاوت کن.
اینقدر هم سن راجر رو بهونه نکنید لطفا مگه دیوید فرر هم سن راجر نیست؟؟ مگه آغاسی وقتی سنش از 30 رد کرده بود 3تا گرند اسلم نبرد؟ چطور پارسال که راجر ویمبلدون رو برد سنش بالا نبود؟؟؟ فقط وقتی میبازه سن رو بهونه میکنید؟؟؟ شما دیگه کی هستین.
مانی زمان گواردیولا که بارسا همیشه رئال رو میبرد و همه از قبل میگفتند بارسا 3 یا 4 تا میزنه به نظرت از جذابیت بازی بین این 2تا کم نشده بود؟
من همیشه میگم در هر ورزشی بازی جذاب است که از قبل برندش معلوم باشه.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: