نمایش پست تنها
قدیمی 05-19-2013, 09:27 PM   #299
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mahrooz RF نمایش پست ها
کجایین پس؟ ناسلامتی رافا قهرمان شده، 24 مسترزی شده، هدتوهدش با راجر 20 برد شده اونوقت من که راجریم باید اول تبریک بگم!؟
تبرییییییییک به همه رافاییا. یه حال اساسی داد بهتون. راجرم یه ضد حال اساسی داد بهمون.
دوست عزیز (به جز کاربران جدیدتر) اصولا طرفدارای قدیمی رافا در این سایت، زیاد در مواقع قهرمانی نادال ابراز شادمانی آنچنانی در تاپیک ها نمیکنند. من خودم به شخصه خیلی دلم میخواد بیام سایت اما از اقبالم، از امروز پروژه «اینترانت پاک» با تمام قدرت داره شروع به کار کرده و سایتهای با سرور خارجی مثل تنیس تاکرز یا سایتهای خارجی مرتبط با تنیس حتی ویکیپدیا اصلا باز نمیشن. اما سایتهای داخلی موافق مثل ایسنا و تابناک و سایت مقام معظم رهبُری با اینکه پر از عکس و ویدیو و فلش و محتوای سنگین هستند، مثل برق و باد در چشم برهم زدنی ظاهر و به طور کامل لود میشن.

الان چند ساعته با چندین وسیله دارم تلاش میکنم بیام سایت اما نمیشه. دو تا عکس از مراسم اهدای جام میخواستم ببینم... میخواستم مصاحبه و خبرهای پس از قهرمانی رو بخونم... اما هیچ کاری نتونستم بکنم. اونقدر از این قطعی و کندی سرعت، عصبی هستم که دارم دیوانه میشم. الانم فکر کنم از دستشون در رفته وگرنه میدونم پنج دقیقه بعد همین دو خط رو هم نمیتونم در تنیس تاکرز بنویسم.

آپدیت: راستی یادم رفت قهرمانی رافا رو تبریک بگم... امیدوارم رافا سالم و سلامت به رولند گاروس قدم بگذاره. همین برام کافیه. فقط سلامت باشه همین.

Sent from my SGH-M919 using Tapatalk 2

ویرایش توسط PowerVu : 05-19-2013 در ساعت 10:30 PM
PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: