نمایش پست تنها
قدیمی 05-19-2013, 02:33 PM   #6
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

نقل قول:
نوشته اصلی توسط king of spin نمایش پست ها
محض اطلاع بگم که اقاتون خودش موقعی بازیش به مشکل میخوره زیر توپ میزنه.ایگور اندریف usopen 2008 یادتون رفته چه جوری ترکونده بودش و وینر میزد اقاتون زیر توپ میزدرافا هم تو خاک اسپیناش زیاده نه اینکه زیر توپ بزنه والبته کسی میفهمه که یکم شعور تنیس داشته باشه

درود خدمت شما . نادال زیر توپ بیــــــــــــل میزنه ، اینو دیگه همه میدونن . شما در مورد فدرر یک نمونه پیدا کردید اما ما توی یک بازی نادال اندازه سن رود لیور زیر توپ زدن پیدا میکنیم . یک چیز مشخصه و مدل بازیش اینه ، ناراحت شدن نداره

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Aref نمایش پست ها
برا اون دسته افرادی که میگن بازی های ماری-نواک جذاب تره توصیه ای دارم برن بازی های منصور بهرامی رو نگاه کنن از اونم جذابتره.در ضمن حداقل دو نفرو بگین که مجموع گرندهاشون به یکی از اینا (رافا-راجر) برسه.

در حال حاضر ، در این قسمت زمانی از تنیس ، بازی نواک با ماری بهتر و جذاب تر و غیر قابل پیش بینی تر از نادال و فدرر است . 1.نواک - نادال 2.فدرر - ماری 3.نواک - ماری بازی هایی به مراتب جذاب تر از فدرر - نادال هستند در حال حاضر . البته به جز بازی امشب که من از ابتدای این تورنمنت گفتم فدرر اسلحه پنهان این مسترز است
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: