نمایش پست تنها
قدیمی 05-17-2013, 04:51 AM   #814
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Najmeh5576 نمایش پست ها
سلام
این راکت برای افراد سطح متوسط مناسبه. تقریباً از هر نظر راکت خوبیه، ولی بدی اصلیش اینه که سفتی (stiffness) اون در سطح بالایی هستش که در عین اینکه باعث می شه که کنترل روی ضربات بیشتر بشه به بازو هم خیلی فشار میاره و اصلاً برای افرادی که مشکل بازو داشتن مناسب نیست. به دلیل اینکه سطح قدرت این راکت کم-متوسط هستش باید سویینگ متوسط یا کامل داشت تا توپ رو با قدرت مناسب به سمت حریف برگردونه.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط smairamir نمایش پست ها
من چه راکتی بخرم ؟؟؟
به مربیم میگم میگه بیا حودم برات بخرم اما میخواد بندازه بهم ....

قیمتش مهم نیس فقط پیشنهاد بدید چه مدلی از چه برندی و قیمت حدودی ... ممنون
سلام دوست عزیز
همونطور که قبلاً هم حرفش شد، متاسفانه غیر از مربیت نمی تونه بگی دقیقاً چه راکتی برات مناسبه چون اون تنها کسی هستش که بازیت رو دیده و می دونه چه نوع سویینگ و چه سطحی از قدرت رو داری. برند معروف هم الزاماً راکت خوب تولید نمی کنه، یه نمونه اش همین ویلسون که در کنار اون راکت های خیلی خوبی که می زنه، یه سری راکت خیلی بد هم می زنه که خریدنشون پول هدر دادنه. شما اگه به مربیت اعتماد نداری بهتره با یه مربی دیگه یا یه کس دیگه ای که سطح بازیت رو دیده بری راکت بخری.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Majid4011 نمایش پست ها
سلام من مجيد هستم 16 سالمه ميخاستم يك راكت در حد 200 هزار تومن انتخاب كنم 2ماه هست كه بازي ميكنم نظرم روي wilson pro open نميدونم چه قيمت خوب هست يا نه ممنون ميشم راهنماييم كنيد.
سلام مجید جان
راکت ویلسون پرو اوپن راکت خوبی به نظر میاد و برای سطح متوسط طراحی شده. از لحاظ وزن و وزن سویینگ هم به نظر میاد برای سن شما مناسب باشه. اما از نظر سایر ویژگی ها فقط کسی می تونه نظر بده که بازی شما رو دیده باشه و با این راکت بازی کرده باشه. اگه فکر می کنی که به سطح متوسط رسیدی و قیمتش هم در همون حدودی هستش که می خوای، به نظر من گزینه ی خوبی برای خرید به نظر می رسه. الان چه راکتی داری؟
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: