نمایش پست تنها
قدیمی 05-09-2013, 09:50 AM   #145
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

◘ "نواک جوکوویچ" با تمام اعتباری که به دیمیتریوف داد، چشم براه تورنمنت رم است ◘
(از سایت تنیس مردان ← آقای علیپور)
"نواک جوکوویچ" شمارهٔ یک، بیرون از کورت سخت کارکرد تا آسیب دیدگی اش در تورنمنت مونت کارلو به شرایط خوب بازگردد. امّا او پذیرفت که فقدان ضربه زنی عامل شکست 6-7/7-6/3-6 او بودکه در مقابل دیمیتریوف در مسابقهٔ اوّلش سه شنبه شب در تورنمنت مادرید اتفاق افتاد.
جوکوویچ گفت من بعد از تورنمنت مونت کارلو بمدّت 12 روز راکت بدست نگرفتم و خودم را بخوبی آماده نکردم. امّا سعی ندارم برای این باخت بهانه بیاورم. من حداکثر تلاشم را در کورت کردم.
جوکوویچ ادامه داد امّا او واقعاً به توپ خوب ضربه میزد و سرویسهای عالی داشت و تغییر جهت توپ بطرز عالی و در نتیجه شایسته پیروزی بود.
جوکوویچ به مادرید آمده بود تا دوّمین تورنمنت مسترز 1000 امتیازی خود در خاک رس را پشت سرهم ببرد. او بر آسیب خود در طی دیویس کاپ و همینطور شکست نادال برندهٔ 8 دوره مونت کارلو غلبه داشت.
اگرچه این شکست در جایگاه شمارهٔ یک او تأثیر ندارد و بخطر نمی اندازد امّا درها را برای حریفانی مانند نادال باز میکند تا به شمارهٔ یک بودن او در آخر فصل خاتمه دهند(از حریفان تأکید روی نادال به این دلیل است که نادال بعد از ویمبلدون امتیازی بعلت آسیب دیدگی اش کسب نکرده)
نادال اسپانیائی که 4 تورنمنت از 6 فینال پی در پی خود را برده بنظر میرسد فشار زیادی روی جوکوویچ میگذارد و همچنین میتواند در تورنمنت مادرید پوئنهای بیشتری نسبت به سال قبل که در دورسوم حذف شد جمع کند.
جوکوویچ علیرغم باخت و تایم اوت که برای آسیب دیدگی اش گرفت اما از تصمیم خود با شرایط آسیب دیده برای بازی در مادرید پشیمان نیست.
او گفت من فکر میکنم تصمیم درستی بود زیرا برای من هیچ اتفاقی نیفتاد وقتی قوزکم پیچ خورد و آن لحظهٔ کوتاهی بود. من روی قوزک پایم حمایتهای خوبی دارم(خوب بانداژش میکنم). بنابراین آن تنها نکتهٔ مثبت است که من متوجه باشم تا قوزک پایم قبل از تورنمنت رم و پاریس آسیب بدتر نبیند.
اکنون جوکوویچ توجهش به تورنمنت هفتهٔ آیندهٔ ایتالیاست.
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 942122_594729380540242_115208491_n.jpg (50.6 کیلو بایت, 209 نمایش)
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: