نمایش پست تنها
قدیمی 05-06-2013, 01:42 AM   #805
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط heshmamin نمایش پست ها
سلام دوستان ببخشید من اسمم محمد هست و تازه میخوام از هفته دیگه تنیس رو شروع کنم مربی اصرار داشت از باشگاه خودش خرید کنم اما من حس خوبی نداشتم
چند صفحه خوندم از پیج رو اما هیچی از اصطلاحات شما نفهمیدم کسی میتونه منو با زبان ساده راهنمایی کنه
بوجه من تا حد 200 و اون راک های استادم تو باشگاه داشت اگه اشتباه نکنم technifiber بود روش زده بود 240 گرم مدلش رو نمیدونم قیمتش هم 130 میگفت خرید ارزونی بوده تو بازار این قیمت ها گیرت نمیاد.
ممنونم
به نظر من مربیت درست گرفته، راکت خیلی ارزونیه، مخصوصاً برند خوبی مثل تکنی فایبر که واقعاً این قیمت واسش مفته.من حدس می زنم ورژن قدیمی تر این راکت باشه:
http://www.tennis-warehouse.com/Tecn...FUSA-T255.html

ولی وزنش خیلی خیلی کمه و اگه بتونی بین 285 تا 300 چیزی پیدا کنی بهتره واست. البته مشکل وزن رو می شه با اضافه کردن نوار سربی به سر راکت حل کرد، اما خوب کار همه کس نیست، مخصوصاً مبتدی ها. با این همه یه چند جلسه باهاش بازی کن ببین نظرت چیه. من هم توی یه پست به طور تقریباً کامل در مورد راکت و اصطلاحاتش توضیح دادم، لینکش رو توی همین چند صفحه ی قبل گذاشته بودم.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط heshmamin نمایش پست ها
ببخشید یه سوال دیگه؟؟؟؟
که خیلی هم مهمه
این راکت مدل چیه و چقدر می ارزه و به درد یه آماتور میخوره؟
http://tennistalkers.com/showpost.ph...15&postcount=2
این راکت جزو راکت های درجه 3 ویلسون به حساب میاد که واسه ی افرادی خوبه که سالی 3-4 بار بازی کنن. قیمت این راکت ها توی بازار جهانی بین 25 تا 40 دلاره. خود من دو سال پیش عین همین راکت رو خریدم 15 دلار. تفاوت این قبیل راکت ها با راکت های بهتر و گرونتر اینه که اینا فریمشون یه تیکه نیست و اون گلوگاه راکت بعداً به راکت اضافه شده.
کلاً اگه قصد نداری به طور جدی تنیس رو دنبال کنی این راکت شاید واست بد نباشه، که در اون صورت هم باز اگه اون تکنی فایبر رو بخری همه جوره بهتر از این یکیه.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول