نمایش پست تنها
قدیمی 03-28-2013, 10:05 PM   #61
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

منم با این که متاسفانه یا خوشبختانه از کنار کورت تنیس رد شدم ولی با اهورا موافقم.در هر شرایطی

چیزایی که اعتقاد دارمو بیان می کنم خواه خوشایند فدرریان یا رافاییان یا نواکیان باشه.

از اونجایی که خودم یه دروازه بان سمی پروفشنال بودم،به نظرم سخن محمد به لطیفه می ماند.

آیا کسانی که عملکرد یک دروازه بان را از تلویزیون می بینند و از یک گلر تعریف و تمجید و یا انتقاد می کنند،

طرز صحیح شیرجه زدن را می دانند؟ تا به حال درون دروازه 7 متر و 32 سانتی ایستاده اند؟ طریقه صحیح

جایگیری و زاویه بندی درون دروازه را می دانند؟

آیا اکثر مردم ایران که دروازه بان حرفه ای نبوده اند، حق انتقاد از عملکرد ضعیف مهدی رحمتی در تیم ملی

را ندارند؟

و یا آیا بیش از 100 هزار نفری که در فروم هایی مثل فوتیران و یا پارس فوتبال پست می دهند و به یقین

همشون فوتبالیست حرفه ای نبوده اند و در زمین چمن استاندارد حضور نداشته اند، از نظر موسس

این سایت اقدامی غیر منطقی انجام میدن؟

نیک میدانید که به صرف "حضور بیشتر در زمین تنیس و تمرین بیشتر" دارای حقی بیشتر نسبت به بقیه

برای اظهار نظر در مورد برد و باخت های نواک و رافا و راجر و دلپو نمی باشید.

با مهر و سپاس
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: