نمایش پست تنها
قدیمی 03-27-2013, 01:06 PM   #43
mehdi_juve
Member

آواتار mehdi_juve

پستها: 73
سپاس: 20
در 72 پست 659 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: novak djokovic Maria Sharapova

یکی از بدترین ، شاید بدترین بازی عمر نواک بود.خودش هم همین رو قبول داره . البته دوستانی که میگن طرف مقابلش خیلی ضعیف بود ، باید بگم طرف نفر 18 دنیاست . نه 100 دنیا و .... خوب بازی کرد و حقش بود.مبارکش باشه.همیشه هم نمیشه برنده بود.کلا نواک توی دو بازی اخر این تورنمت سرحال نبود .این اتفاقات میفته و باعث میشه این ادمها خودشونو دوباره پیدا کنند.نواک قدرتمندتر برمیگرده. مطمئن باشید. اینم متن مصاحبه نواک بعد بازی..

“There are days where you just don’t feel good on the court. Nothing really goes your way. This is one of those days,” Djokovic said. “I congratulate him. Definitely great tactics. He used the serve well, and he moved around the court really well. He was better. All the credit to him for making me play this bad. It’s definitely the worst match I have played in a long time.”
معنی (نه کامل) : روزهای هستند که شما احساس خوبی توی زمین ندارید. هیچی واقعا انطور که میخواهی پیش نمیره.اینم یکی از اون روزهاست.بهش تبریک میگم.واقعا تاکتیک عالی داشت.از سرویسها خوب استفاده کرد و خیلی خوب توی زمین حرکت میکرد.اون بهتر بود.همه کارهای قابل ستایش رو کرد که باعث شه من انقدر بد بازی کنم.قطعا بدترین بازی است که من توی مدتی طولانی انجام دادم.
mehdi_juve آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mehdi_juve به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: