نمایش پست تنها
قدیمی 03-16-2013, 12:39 AM   #129
SHIR FarHad
Senior Member

آواتار SHIR FarHad

پستها: 348
سپاس: 3,510
در 313 پست 2,172 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ~FEDERER~ Berdych LLODRA متنفر از جوکر

احساس میکنم تچ ساپورتر عزیز کمی تند و گزنده و به دور از انصاف در مورد راجر صحبت میکنن
منی که دو سه ساله مستمر بازیها رو دنبال میکنم اولویت اصلیم از هزاران ویژگی برتر راجر همیشه اخلاق دلنشین و دوست داشتنیش بوده
Mohammad عزیز شما در مورد کم کسی صحبت نمیکنید ,برای من واقعا جای تعجبه که نحوه رفتاری راجر فدرر رو با بازیکنان درجه پایین و معمولی (منظورم نادال نیستا ) قیاس میکنید و انتظار دارین اونگونه باشه .

راجر فدرر دارای 17 گرند اسلم دنیای تنیس توجه بفرماید دنیای تنیس (یه جورای میشه خداگون)و دارنده تمام اقسام وانواع تایتل ها نه یه بار بلکه چندین بار کسی است که با تمامی اینها به تواضع فروتنی متانت مشهور و معروفه اما شما صحبت از بی اخلاقی میکنید .وااصفا چرا حرف از روی شکم سیری میزنید شما قطع یقین بدون اگه هر کسی من جمله من وشما 1/اپسیلون افتخارات راج رو- تو زمینه های کاریه خودمون-داشتیم دیگه خدا رو هم بنده نبودیم .

در ضمن راجر یک انسانه ,فرشته نیس ,امکان داره در بعضی شرایط سخت و تحت فشار چیزی گفته باشه یا کاری کرده باشه اما شما میدونید تمامی تعاریف و هر چیزی که در این جهان هست نسبیه ,راجر فدرر هم از این قضیه مستثنی نیس و اشتباهاتی میکنه اما در قیاس با رفتاری که من حیثالمجموع در این 15 سال حرفه ای از او شاهد بودیم پشیزی دیده نمیشه

یه مطلبی یادم اومد بگم بد نیس. چند وقته پیش راجر با جوکوویچ در بارکلیز بازی داشتند علی رقم بازیه عالی راجر در مقابل جوکو بازی رو باخت اما در کنفرانس خبری با پشتوانه ی هزاران عنوان و جایزه در کمال تواضع گفته بود: من هر انچه در توانم بود گذاشتم و دیگه بیشتر از این نمیشد . به این میگن مفهوم اخلاق و تواضع و فروتنی
پشت گود نشستن و بگو لنگش کن سهل ترین کار ممکنه اما در عمل مشخص میشه ارزش کار طرف چقدر بوده

ویرایش توسط SHIR FarHad : 03-16-2013 در ساعت 12:46 AM
SHIR FarHad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SHIR FarHad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: