نمایش پست تنها
قدیمی 03-15-2013, 08:16 PM   #120
sahand
Senior Member

آواتار sahand

پستها: 773
سپاس: 8,672
در 761 پست 5,778 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ANDY MURRAY JUAN MARTIN DELPOTRO GILLES SIMON STANISLAS WAWRINKA KEI NISHIKORI J0-WILFRIED TSONGA BERNARD TOMIC ERNESTS GULBIS MILOS RAONIC ROGER FEDERER RYAN HARRISON/ SHARAPOVA ROBSON AZARENKA KIRILENKO HANUCHOVA LISICKI

با درود مجدد خدمت دوستان گلم
دلم برا همه تون تنگ شده بود خصوصا عمو پویا
بازی امشب اندی-خوان برای من به اندازه ای مهم بود که قولمو که تا کنکور نمیام شکستم و اومدم
به هر حال دو تنیسور مورد علاقه من بعد از بیش از سه سال و سه ماه قراره با هم بازی کنند و خب مشخصا من دوست دارم اندی ببره ولی خب تو یه بازی و نصفی که ازش دیدم اصلا خوب نبود(بازیش با دونسکوی و ست دوم بازیش با لو)
به هر حال اگه اندی برد که خب هوراولی اگه نبرد بعدش کامان خوان
ولی به هر حال ظاهرا قهرمان بازم نواکه
بگذریم خواستم بیام از این بازی بگم که دیدم دوباره جو دعوای راجریا و رافاییا به راهه متاسفانه
بابا زشته نکنید.اون احترام رافا و اینکه فدرر با تمام کمر دردش برخلاف بعضی از تنیسورهای بزرگ تا آخرش ایستاد و ریتایر نکرد خودش اونقدر زیبا هست که این دعوا ها رو نبینیم.البته قضیه دعواها چیز دیگری هست.این دعواها سوای نتیجست چون هر وقت هر نتیجه ای به دست اومده این دعواها بوده و هر دفعه بهونه ای برای اون پیدا میشه.
من فکر میکنم راجر هم مثل رافا بهتره چند وقت به خودش استراحت بده که البته الان طبق حرف اهورا متوجه شدم راجر 7هفته مسابقه نمیده که خب فرصت خوبی برای ریکاوریش هست.البته فکر کنم بهتر بود از اول در این تورنمت شرکت نمیکرد چون از دو تورنمت قبلیش معلوم بود که آمادگی لازم رو نداره.
در پایان دوست دارم از نیما(93)عزیز تشکر کنم که تو این چند وقت به جای من در مسابقات شرکت کرد
sahand آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: