نمایش پست تنها
قدیمی 03-15-2013, 12:12 PM   #98
Paymaan
Disciplinary Committee Chairman

آواتار Paymaan

پستها: 1,080
سپاس: 6,653
در 1,083 پست 12,419 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر/ جو-ویلفرید زانگا/ تامی هاس/ استن واورینکا/ اندی مارِی/ تامی روبردو/ ژیل سیمون/ فرناندو ورداسکو/

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
شما تکلیف خودتو مشخص کن اول جناب معلوم الحال!!!
بازی فدرر-نادال میشه قند تو دلت آب میشه، وقتی رافا مصدوم بود تور تنیس رو فاقد جذابیت های لازم میدونستی در بیرون از فضای مجازی علاقه خودت به رافا رو پنهان نمیکنی ولی شگفتا در درون سایت به گونه ای رفتار میکنی که تو گویی حالِت از این بنده خدا بهم میخوره.
برای خوشایند ذوب شدگان فدرریه این کار؟
حضورِ Haterـه منفی بافِت عرض کنم که ( که بهتره سریع تر بری خودت رو یه جا نشون بدی ) علاقه من به رافا یکی مربوط به " فورهند " ش میشه که نمیدونم چرا دقیقاً از موقعی که بنده با جنابعالی دوست شدم این اتفاق افتاد . و دیگری برای خاطرات زیباییه که من با Rival های فدرر و نادال داشتم .

البته دلیلش رو فهمیدم . از بس که از فدرر بد گفتی و رافا رو یک موجود معصوم جلوه دادی . مام کم کم باورمون شد.

بی خیال من شو . انقدر حرص من رو نخور اگه به فکر خودت نیستی به فکر اون " سلول " های خاکستریت که همینطور میریزه بیرون باش .

( FYI هم بگم که من تو چتباکس گفته بودم وقتی رافا نیست خلا ش حس میشه ولی وقتی هست دوست داریم زود تر مصدوم شه . عوام فریبی نکن جمله بعدی هم بگو . )

نمیدونم چرا یاد این شخصیت افتادم

Paymaan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Paymaan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: