Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
برنامه زمان بندی برگزاری « روز سوم و پایانی » دور نخست مسابقات گروه جهانی و منطقهای رقابتهای ملی تنیس Davis Cup 2013 در روز یکشنبـه مورخ 15 بهمن ماه 1391 به وقت ایران:
(تنها دیدارهایی که بر روی «آسمان ایران» پوشش ماهـوارهای دارند)
Davis Cup 2013 - World Group 1st Round - Day 3
Order of Play - Sunday, February 3rd, 2013
Davis Cup 2013 - World Group - First Round
i15:00 Stanislas Wawrinka (SUI) vs. Tomas Berdych (CZE)i
i15:30 Jo-Wilfried Tsonga (FRA) vs. Dudi Sela (ISR)i
i16:30 David Goffin (BEL) vs. Novak Djokovic (SRB)i
i16:30 Andreas Seppi (ITA) vs. Marin Cilic (CRO)i
i17:00 Henri Laaksonen (SUI) vs. Lukas Rosol (CZE)i
i17:30 Richard Gasquet (FRA) vs. Amir Weintraub (ISR)i
i18:30 Fabio Fognini (ITA) vs. Ivan Dodig (CRO)i
i18:30 Olivier Rochus (BEL) vs. Viktor Troicki (SRB)i
Davis Cup 2013 - Europe/Africa Zone Group I - 1st Round
i14:30 Jerzy Janowicz (POL) vs. Grega Zemlja (SLO)i
i16:30 Lukasz Kubot (POL) vs. Blaz Kavcic (SLO)i
Davis Cup 2013 - Europe/Africa Zone Group II - 1st Round
i13:30 Ricardas Berankis (LTU) vs. Rares Cuzdriorean (CYP)i
i15:30 Dovydas Sakinis (LTU) vs. Petros Chrysochos (CYP)i
i16:30 Damir Dzumhur (BIH) vs. Ugo Nastasi (LUX)i
i18:30 Aldin Setkic (BIH) vs. Mike Scheidweiler (LUX)i
Davis Cup 2013 - Asia/Oceania Zone Group I - 1st Round
i10:00 Ranjeet Virali-Murugesan (IND) vs. Jeong Suk-Young (KOR)i
i12:00 Vijayant Malik (IND) vs. Cho Min Hyeok (KOR)i
Davis Cup 2013 - Asia/Oceania Zone Group II - 1st Round
i10:00 Abdullah Maqdas (KUW) vs. Danai Udomchoke (THA)i
i12:00 Mohammad Ghareeb (KUW) vs. Kittiphong Wachiramanowong (THA)i
|