نمایش پست تنها
قدیمی 01-26-2013, 03:44 PM   #517
djoker
Member

پستها: 45
سپاس: 16
در 37 پست 96 بار سپاسگزاری شده

سلام دوستان من طرفداره نواکم می خواستم بگم اینکه بگیم طرفدارای فدرر کمتر تنیس نگا می کنن اینا غلطه البته با تبع کسی که تنیس نگا نمی کنه می ره طرفدار یکی از این 4 نفر معروف دنیا باشه .ممکنه هم که چون 2 سال گذشته نواک بهتر بوده ممکنه بیشتر از فدرر هم طرفدارای نواک این گونه باشند.من برتری فدرر به تنیسورای دیگه هم اینو می دونم که بشتر از بقیه تنیسورا تو اوج بود.وگرنه یه جورایی این که بخوایم بگیم حریفای فدرر توی سال های قبل 2008 ضعیف بودن یه جورایی حقیقته که البته خوب تقصیر فدرر نیستش که این طور بوده.فدرر موثر ترین سرویس تاریخو داره(من بازی های پیت سمپراسو ندیدم) وانعطاف ترین بازی رو تو تاریخ نشون داده و این به نظر من بزرگترین افتخار فدرر هستش.من خودم طرفدار نواکم این که بگم نواک آماده باشه 100 حریفاشو میبره چیزه مسخره یی هستش مٍل رولند 2011و یا اینکه فدرر همه حریفاشو می بره مثل منترال 2007واقعیت این که همه چیز به مچ آپ بستگی و روز اون بازی بستگی داره.وگرنه رولند 2011 یا نییورک 2011 و 2010 ممکن بود به یک یا چند پوین نتیجه ی قهرمانانشون عوض شه.شما فدرری ها دیگه دارین نامردی میکنینا نواک بچه به این باحالی خوش اخلاقی اینقد اذیتش نکنین.نواک صادق ترین آدم معروفی که من میشناسم باور کنین هیچی تو دلش نیست این قد به خوشحالیاش گیر ندین مگه تنیسورای دیگه تا حالا خوشحالی عجیب غریب نداشتن.وقتی نواک بره کی این جور مدل دیوانه ها بازی رو تا ست 5 ادامه بده آدم دق کنه تا ببره .نواک کسی که تو سه سال گذشته زیباترین بازی های سالو انجام داده البته در کنار تنیسورای بزرگ دیگه.نمیدونم چرا ولی به جز اخلاقش من عاشق سبک بازیشم هستم ضربات محکم فورهند و بکهند از پشت بیس لاین طوری که آروم آروم حریفشو زجر کش کنه من از این جور بازی لذت می برم.فدرر چند سال دیگه بیشتر نیست و کسی برا طرفداراش جاشو نمی گیره ولی یه حس بدی بهم می گه وقتی رافا و اندیو نواک برن یه سری دارز میان که فقط سرویس بلدن بزنن یا یه سری اره کش.
در ضمن تو رو خدا دیگه اینقد الکی نواکو اذیت نکنین تو این فروم.
ببخشید اگه طولانی شد.
djoker آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی djoker به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: