نمایش پست تنها
قدیمی 01-26-2013, 02:18 AM   #508
federer4ever
Roger's Fan

آواتار federer4ever

پستها: 41
سپاس: 235
در 40 پست 412 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
هی هندونه زیر بغل همدیگه نذارید.
مشکل اینجاست که شما همه با هم دوست هستین و هوا همدیگه رو دارین. ولی مشکلی نیست.
مانی تو راست میگی که خیلی وقته تنیس نگاه میکنی ولی جرأت نداشتی شرط ببندی.
فدرر خیلی تنیسور خوبیه ولی اگه مرد هست الان گراند ببره نه اونوقت که فقط رافا زورش بهش میرسید.
راجر تنها خوش شانسی که اورده موقعی وارد دنیای تنیس شد که فقط یک رافا میتونست جلوش رو بگیره که اون هم تو بعضی از گرند اسلمها حذف میشد و راجر با خیاله راحت قهرمان میشد.
البته دوران آخر بازی سمپراس و آغاسی هم بود که زورشون به راجر جوون نمیرسید.
بردن سودرلینگ و بقداتیس و فرناندو گنزالس و مارات سافین و اندی رادیک اونقدر هنر نیست.
بردن نادال و جوکوویچ و ماری که الان بهترین بازیها رو ارائه میدن هنره. کاری که ماری و جوکوویچ الان دارن انجام میدن.
افشین اگه نواک ببازه اینقدر ظرفیت دارم که فوش ندم. حالا کی بچست؟؟؟ خجالت بکش.
من دیگه هیچوقت تو این سایت از این لحظه به بعد نظر نمیدم. چون واقعا اینجا فقط برای طرفدارهای فدرر خوبه.
دوستان عزیز طرفدار نواک ازتون می خوام همیشه از ورزشکار مورد علاقتون دفاع کنید.
ولی خودمون کیارش چه جواب قشنکی داد گفت من که آماتور هستم میدونستم ماری برندست ولی شما چطور متوجه نشدین
خوش باشینننن.
نواک جوکوویچ یک دونست واسه نمونست.

واقعا بعده اين همه سال هنوز كسي پيدا ميشه اين طور طرزه فكر در مورده فدرر داشته ؟بابا چند بار اشكه ماري در بياره؟اخه ديگه سنه نوشو داره ...يادته تو يو اس نواك از حرسش وسته بازي جلو راجر خم ميشد پشتشو بش ميكرد تا تماشاچيارو بخندونه؟يا اون توينره يادته تو يو اس 2009 فكه اقا نواك 45 درجه شد؟ده نميدوني اخه وگرنه اين طور شعر نمي گفتي برو تو يو تيوب best shot of tennis historyسرچ كن ميبيني ...تازه همين تنيسيو كه الان ميبيني به خاطر خوده راجره ...فك نكني فك كردم وخ گذاشتم برات ها داشتم ميخوابيدم اومد تو ذهنم
federer4ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی federer4ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: