Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز چهارم » دور اصلی
Australian Open 2013 - Melbourne Park, Melbourne
Results - Thursday, 17th of January, 2013
Men's Singles - Second Round
i[2] R Federer (SUI) d. N Davydenko (RUS) 63 64 64
i[3] A Murray (GBR) d. J Sousa (POR) 62 62 64
i[6] J Del Potro (ARG) d. B Becker (GER) 62 64 62
i[7] J Tsonga (FRA) d. G Soeda (JPN) 63 76(1) 63
i[9] R Gasquet (FRA) d. A Falla (COL) 63 62 62
i[12] M Cilic (CRO) d. [Q] R Ram (USA) 75 62 64
i[13] M Raonic (CAN) d. L Rosol (CZE) 76(2) 62 63
i[14] G Simon (FRA) d. J Levine (CAN) 26 63 76(4) 62
i[17] P Kohlschreiber (GER) d. [Q] A Weintraub (ISR) 62 76(4) 64
i[21] A Seppi (ITA) d D Istomin (UZB) 76(4) 57 67(3) 76(3) 62
[Q] R Berankis (LTU) d. [25] F Mayer (GER) 62 63 61
J Chardy (FRA) d. [30] M Granollers (ESP) 63 36 61 62
B Tomic (AUS) d. [Q] D Brands (GER) 67(4) 75 76(3) 76(8)i
G Monfils (FRA) d. Y Lu (TPE) 76(5) 46 06 61 86
B Kavcic (SLO) d. [WC] J Duckworth (AUS) 36 63 64 67(3) 108
I Dodig (CRO) d. J Nieminen (FIN) 63 67(4) 63 67(4) 61
Men's Doubles - First Round
K Anderson (RSA)/J Erlich (ISR) d. [2] L Paes (IND)/R Stepanek (CZE) 63 75
i[4] M Mirnyi (BLR)/H Tecau (ROU) d. T Conrad Huey (PHI)/D Inglot (GBR) 67(4) 76(8) 63
J Peers (AUS)/J Smith (AUS) d. [8] M Fyrstenberg (POL)/M Matkowski (POL) 64 67(2) 61
i[9] A Peya (AUT)/B Soares (BRA) d. J Melzer (AUT)/O Rochus (BEL) 63 62
i[11] D Marrero (ESP)/F Verdasco (ESP) d. R Bautista Agut (ESP)/F Lopez (ESP) 76(0) Ret. - (Lopez - Stomach Muscle Strain)i
i[16] J Marray (GBR)/A Sa (BRA) d. L Lacko (SVK)/I Zelenay (SVK) 46 75 76(5)i
M Baghdatis (CYP)/G Dimitrov (BUL) d. M Ebden (AUS)/R Harrison (USA) 76(6) 62
V Hanescu (ROU)/M Klizan (SVK) d. A. Begemann (GER)/M. Emmrich (GER) 63 64
M Barton (AUS)/J Millman (AUS) d. D Gimeno-Traver (ESP)/M Matosevic (AUS) 36 64 75
T Bednarek (POL)/J Janowicz (POL) d. J Delgado (GBR)/ K Skupski (GBR) 60 67(2) 63
X Malisse (BEL)/D Norman (BEL) d. N Monroe (USA)/G Zemlja (SLO) 67(6) 62 76(6)i
T Bellucci (BRA)/B Paire (FRA) d. T Kamke (GER)/F Mayer (GER) 62 61
J Benneteau (FRA)/E Roger-Vasselin (FRA) d. M Elgin (RUS)/D Istomin (UZB) 60 64
J Cabal (COL)/R Farah (COL) d. D Udomchoke (THA)/J Wang (TPE) 36 63 76(9)i
S Stakhovsky (UKR)/M Youzhny (RUS) d. S Ratiwatana (THA)/S Ratiwatana (THA) 67(5) 64 62
Women's Singles - Second Round
Laura Robson (GBR) d. (8) Petra Kvitova (CZE) 2-6 6-3 11-9
i(16) Roberta Vinci (ITA) d. Akgul Amanmuradova (UZB) 6-3 6-2
Carla Suarez Navarro (ESP) d. Yulia Putintseva (RUS) 1-6 7-6 (7-5) 6-2
Bojana Jovanovski (SRB) d. (17) Lucie Safarova (CZE) 7-5 7-5
i(29) Sloane Stephens (USA) d. Kristina Mladenovic (FRA) 6-4 6-3
Jamie Hampton (USA) d. Luksika Kumkhum (THA) 6-1 6-2
i(10) Caroline Wozniacki (DEN) d. Donna Vekic (CRO) 6-1 6-4
Kimiko Date-Krumm (JPN) d. Shahar Peer (ISR) 6-2 7-5
i(20) Yanina Wickmayer (BEL) d. Jana Cepelova (SVK) 7-6 (10-8) 7-5
Lesya Tsurenko (UKR) d. Daria Gavrilova (RUS) 7-5 6-3
Svetlana Kuznetsova (RUS) d. (26) Su-Wei Hsieh (TPE) 6-2 6-1
i(3) Serena Williams (USA) d. Garbine Muguruza Blanco (ESP) 6-2 6-0
i(14) Maria Kirilenko (RUS) d. Shuai Peng (CHN) 7-5 6-2
Elena Vesnina (RUS) d. (21) Varvara Lepchenko (UZB) 6-4 6-2
Ayumi Morita (JPN) d. Annika Beck (GER) 6-2 6-0
i(1) Victoria Azarenka (BLR) d. Eleni Daniilidou (GRE) 6-1 6-0
Women's Doubles - First Round
i(8) Raquel Kops-Jones (USA)/Abigail Spears (USA) d. Kirsten Flipkens (BEL)/Magdalena Rybarikova (SVK) 6-1 6-2
i(7) Nuria Llagostera Vives (ESP)/Jie Zheng (CHN) d. Hao-Ching Chan (TPE)/Yung-Jan Chan (TPE) 6-3 6-3
Dominika Cibulkova (SVK)/Ksenia Pervak (KAZ) d. Kai-Chen Chang (TPE)/Zi Yan (CHN) 6-0 6-3
Cara Black (ZIM)/Anastasia Rodionova (AUS) d. Monique Adamczak (AUS)/Stephanie Bengson (AUS) 6-3 6-4
i(13) Irina-Camelia Begu (ROM)/Monica Niculescu (ROM) d. Eva Birnerova (CZE)/Romina Oprandi (ITA) 6-2 6-4
i(6) Liezel Huber (RSA)/Maria Jose Martinez Sanchez (ESP) d. Misaki Doi (JPN)/Ayumi Morita (JPN) 6-2 7-6 (7-4)i
i(12) Serena Williams (USA)/Venus Williams (USA) d. Camila Giorgi (ITA)/Stefanie Voegele (SUI) 6-3 6-1
Jelena Jankovic (SRB)/Mirjana Lucic-Baroni (CRO) d. Arina Rodionova (RUS)/Olivia Rogowska (AUS) 6-4 1-6 6-3
Varvara Lepchenko (UZB)/Saisai Zheng (CHN) d. Sorana Cirstea (ROM)/Tamira Paszek (AUT) 4-6 7-6 (7-5) 6-3
Alexandra Panova (RUS)/Galina Voskoboeva (RUS) d. Mona Barthel (GER)/Alize Cornet (FRA) 7-6 (7-3) 4-6 7-5
i(4) Ekaterina Makarova (RUS)/Elena Vesnina (RUS) d. Akgul Amanmuradova (UZB)/Stephanie Foretz Gacon (FRA) 6-2 7-5
Julia Goerges (GER)/Sam Stosur (AUS) d. (16) Daniela Hantuchova (SVK)/Anabel Medina Garrigues (ESP) 6-3 6-1
Vera Dushevina (RUS)/Olga Govortsova (BLR) d. Nina Bratchikova (RUS)/Janette Husarova (SVK) 0-6 6-4 6-2
i(5) Nadia Petrova (RUS)/Katarina Srebotnik (SLO) d. Bojana Bobusic (AUS)/Jessica Moore (AUS) 6-4 6-2
i(9) Anna-Lena Groenefeld (GER)/Kveta Peschke (CZE) d. Marina Erakovic (NZL)/Heather Watson (GBR) 6-4 6-0
|