نمایش پست تنها
قدیمی 01-17-2013, 07:55 PM   #115
sahand
Senior Member

آواتار sahand

پستها: 773
سپاس: 8,672
در 761 پست 5,778 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ANDY MURRAY JUAN MARTIN DELPOTRO GILLES SIMON STANISLAS WAWRINKA KEI NISHIKORI J0-WILFRIED TSONGA BERNARD TOMIC ERNESTS GULBIS MILOS RAONIC ROGER FEDERER RYAN HARRISON/ SHARAPOVA ROBSON AZARENKA KIRILENKO HANUCHOVA LISICKI

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
شما اون بازیها رو با فینال پارسال استرالیا مقایسه می کنید ؟
اون بازیها همشون به مراتب سطح بالاتر از فینال استرالیا بودن
در ضمن شما طرفدار نادال و نواک هستید ، تنیسورتون توی چند سال گذشته خوب نتیجه گرفته ، میگید این بازیا رو دوست دارید . کسی که بخواد تنیس رو واسه لذت بردن ببینه و نه واسه طرفداری از یه بازیکن خاص ، دوست نداره واسه یه امتیاز 3 دقیقه صبر کن . دوست داریم تنیس ببینیم نه عرق خشک کردن و یویو کردن پشت بیس لاین.
من به عنوان یه بی طرف که نه نادالیم نه فدرری خواستم نظرمو بگم.من با 85%صحبتهای افشین موافقم.من اصلا دوست ندارم وقتم الکی بخاطر چیزهای بیهوده از جمله حرکت معروف رافا یا صد بار زمین زدن توپ توسط نواک هدر بره.ولی رالی های طولانی رو خیلی دوست دارم هر چند سرو و والی رو هم خیلی دوست دارم.در واقع بیشتر ترجیح میدم مخلوطشو ببینم.ولی از بازیهایی که همش سرو و والی باشه مثل مثلا ایزنر با رائونیچ اصلا خوشم نمیاد یا بازی که همش رالیهای بدون وینر باشه مثل سیمون با تامیک متنفرم(لازم به ذکر که هم سیمون هم تامیک هم رائونیچ جزو افرادمند)مثلا فینال یو اس اوپن رو خیلی دوست داشتم در حالیکه همش رالی بود.با تشکر از افشین و مانی
sahand آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: