Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز سوم » دور انتخابی
Australian Open 2013 - Melbourne Park, Melbourne
Qualifying DAY 3 Results - Friday, January 11, 2013
Men's Qualifying Singles - Second Round
Tim Smyczek (11) [USA] d. Matthew Barton [AUS] 3-6, 6-4, 6-1
Donald Young [USA] d. James Blake (9) [USA] 7-5, 6-4
Julian Reister [GER] d. Matt Reid [AUS] 7-6 (2), 6-4
Rajeev Ram (15) [USA] d. Jonathan Eysseric [FRA] 6-7 (7), 6-1, 6-3
Cedrik-Marcel Stebe [GER] d. Adam Feeney [AUS] 7-5, 6-4
Arnau Brugues-Davi [SPA] d. Yang Tsung-hua [TWA] 7-5, 4-6, 6-3
Marco Chiudinelli (25) [SUI] d. Damir Dzumhur [BHZ] 3-6, 6-2, 6-1
Alex Bogomolov Jr. (12) [RUS] d. Tennys Sandgren [USA] 7-6 (7), 6-3
Jamie Baker [GBR] d. Matteo Viola (19) [ITA] 3-6, 6-2, 6-4
James Ward [GBR] d. Mischa Zverev [GER] 6-7 (1), 6-4, 6-4
Jan Mertl [CZE] d. Dusan Lajovic [SRB] 6-1, 6-7 (5), 6-4
Michael Yani [USA] d. Chen Ti [TWA] 6-2, 7-5
Denys Molchanov [UKR] d. Marc Gicquel (20) [FRA] 6-4, 3-6, 6-3
Daniel Munoz-de la Nava [SPA] d. Maxime Teixeira [FRA] 6-2, 6-2
Jan-Lennard Struff [GER] d. Thiemo de Bakker (13) [NED] 6-4, 6-1
Adrian Menendez-Maceiras [SPA] d. Matthias Bachinger (10) [GER] 7-6 (3), 6-3
Women's Qualifying Singles - Second Round
Arina Rodionova [AUS] d. Arantxa Parra Santonja [SPA] 6-3, 1-6, 6-3
Marta Sirotkina [RUS] d. Claire Feuerstein (16) [FRA] 6-2, 7-6 (5)i
Karin Knapp (8) [ITA] d. Corinna Dentoni [ITA] 6-0, 7-5
Valeria Solovieva [RUS] d. Wang Qiang [CHN] 6-2, 6-2
Akgul Amanmuradova [UZB] d. Monique Adamczak [AUS] 6-2, 6-3
Maria Joao Koehler (13) [POR] d. Tammi Patterson [AUS] 6-3, 6-4
Valeria Savinykh [RUS] d. Anastasia Rodionova (19) [AUS] 7-6 (5), 4-6, 6-2
Greta Arn (3) [HUN] d. Yuliya Beygelzimer [UKR] 6-1, 6-2
Vera Dushevina [RUS] d. Grace Min [USA] 6-2, 6-4
Alison Riske [USA] d. Maria Elena Camerin [ITA] 6-3, 6-4
Vesna Dolonc (6) [SRB] d. Erika Sema [JPN] 6-1, 6-3
Chanel Simmonds [SAF] d. Maria Sanchez (12) [USA] 6-4, 6-4
Chan Yung-jan (5) [TWA] d. Irina Falconi [USA] 6-1, 6-2
Tatjana Malek (4) [GER] d. Nicole Gibbs [USA] 0-6, 6-4, 6-3
Estrella Cabeza Candela (7) [SPA] d. Olga Savchuk [UKR] 6-4, 6-3
Tereza Mrdeza [CRO] d. Julia Glushko [ISR] 0-6, 6-4, 6-3
Stephanie Dubois (18) [CAN] d. Mervana Jugic-Salkic [BHZ] 6-0, 6-4
Daria Gavrilova [RUS] d. Eugenie Bouchard (24) [CAN] 7-6 (7), 7-6 (6)i
Lesia Tsurenko (1) [UKR] d. Maryna Zanevska [UKR] 6-3, 6-4
Luksika Kumkhum [THA] d. Kurumi Nara [JPN] 6-1, 5-7, 6-3
Michelle Larcher de Brito (15) [POR] d. Cristina Mitu [ROM] 1-6, 7-5, 6-2
Cagla Buyukakcay [TUR] d. Lyudmyla Kichenok [UKR] 6-4, 6-1
Zhou Yi-Miao [CHN] d. Johanna Konta [GBR] 7-5, 2-6, 8-6
Duan Ying-Ying (14) [CHN] d. Kathrin Woerle [GER] 6-7 (5), 6-3, 6-3
|