نمایش پست تنها
قدیمی 01-11-2013, 10:50 AM   #31
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

خب قرعه کشی هم که انجام شد. بخش مردان واسه راجر نسبتا خوبه ولی میتونست خیلی بهتر از اینم باشه. فقط من از راند 2 که داویدنکو هست می ترسم. درسته که هد تو هدمون اصلا در حدی نیست که بخوایم نگران باشیم و نیکولای هم این روزا زیاد رو فرم نی ولی نمی دونم چرا حس بدی نسبت به این بازی دارم ، امیدوارم مشکلی پیش نیاد فقط. بعد از این مرحله تا سمی خبری نیست ، جایی که احتمالا باید با خوان یا اندی بازی کنیم. دو تاشون خیلی خطرین و اگرم بخوایم ببریمشون باید خیلی انرژی صرف کنیم که واسه راجر تو این سن یکم سخته تازه بعدشم با نوواک در فینال باید بازی کنه. تنها یه راه میمونه که با کمترین خستگی از سد دلپو یا ماری رد بشیم. اونم در دست گرفتن بازی با سرویسای سنگینه. اینجوری انرژی کمتری تلف میشه. به نظر من اگه توی سمی راجر نتونه فرست سرو خوبی بزنه 60درصد باختیم یا اگرم بخوایم با فرست سرو ضعیف بازی رو ببریم در حد مرگ راجر خسته میشه. اما نوواک قرعش که خیلی تَر و تمیز هست بازیکن خاصی رو به روش نیست. در کوارتر هم که بردیچ سابقه خوبی رو به رو نوواک نداره و احتمالا امسال هم نمی تونه زیاد خطری باشه. کلا نوواک واسه رسیدن به فینال کار سختی نداره. سمی هم که احتمالا با فرر هست. فرر اگه خیلی رو فرم باشه نهایتش اینه که کمی نوواک رو خسته کنه ولی بعید میدونم ببره. خلاصه اینا همش حدس گمان هست باید بشینیم ببینیم چی میشه . فقط امیدوارم بازی های خوبی رو شاهد باشیم.
اما در بخش زنان زیباترین اتفاق ممکن حضور سرنا ویلیامز در نیمه ویکتوریا آزارنکا هست. پس از این قرعه احتمال وقوع 2 اتفاق جالب وجود داره. اول اینکه یا ویلیامز امسال استرالیا رو نمی بره یا آزارنکا باید در ملبورن با نامبر وانی خداحافظی کنه که هر دوشون هم بسیار واسه من خوش حال کنندست. اما راجع به بازیکن اصلی خودم در بخش زنان . قرعه نسبتا خوبه فقط ونوس ویلیامز در راند 3 یکم خطریه که ان شا الله مشکلی پیش نمیاد. خوش حالم که در سمی هم احتمالش هست که به رادوانسکا بخوریم. همیشه شکست دادن این تنیسور توسط ماریا واسم لذتی توصیف نشدنی داشته .
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: