Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز دوم » دیدارها
RESULTS - TUESDAY, 16 OCTOBER, 2012
Women's Singles - First Round
i(5) Dominika Cibulkova (SVK) d. Ekaterina Makarova (RUS) 26 64 62
Simona Halep (ROU) d. (6) Nadia Petrova (RUS) 36 75 75
Yaroslava Shvedova (KAZ) d. Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) 62 62
Tsvetana Pironkova (BUL) d. Varvara Lepchenko (USA) 60 76(3)i
Alizé Cornet (FRA) d. (Q) Anastasia Rodionova (AUS) 64 63
i(Q) Vesna Dolonc (SRB) d. Galina Voskoboeva (KAZ) 16 61 64
Women's Doubles - First Round
i(1) Makarova/Vesnina (RUS/RUS) d. Grandin/Uhlirova (RSA/CZE) 60 64
i(3) Llagostera Vives/Mirza (ESP/IND) d. Kustova/Savchuk (BLR/UKR) 63 57 106
Jurak/Marosi (CRO/HUN) d. Craybas/Hrdinova (USA/CZE) 63 64
Men's Singles - First Round
A Bogomolov Jr. (RUS) d. [5] N Davydenko (RUS) 75 64
i[7] C Berlocq (ARG) d. [WC] A Kuznetsov (RUS) 16 64 63
i[Q] K Kravchuk (RUS) d. [Q] E Korolev (KAZ) 64 63
I Sijsling (NED) d. [Q] M Berrer (GER) 76(7) 63
Men's Doubles - First Round
i[1] F Cermak (CZE)/M Mertinak (SVK) d. [WC] T Gabashvili (RUS)/A Kuznetsov (RUS) 63 61
S Bolelli (ITA)/D Bracciali (ITA) d. [2] M Elgin (RUS)/D Istomin (UZB) 76(5) 64
i[WC] E Donskoy (RUS)/I Kunitsyn (RUS) d. [4] R Junaid (AUS)/R Ram (USA) 76(9) 63
I Karlovic (CRO)/F Moser (GER) d. J Cerretani (USA)/V Hanescu (ROU) 64 67(4) 10-8
R Bautista-Agut (ESP)/I Sijsling (NED) d. B Becker (GER)/B Phau (GER) 76(6) 75
T Bellucci (BRA)/T Ito (JPN) d. D Gimeno-Traver (ESP)/L Rosol (CZE) 76(5) 63
F Cipolla (ITA)/A Seppi (ITA) d. M Jaziri (TUN)/E Roger-Vasselin (FRA) 64 63
|