نمایش پست تنها
قدیمی 10-16-2012, 11:40 PM   #343
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

جوكويچ: اين عصر شايد بهترين تاريخ باشد

بعد از غلبه بر اندي ماري در ديدار نهايي مسترز شانگهاي، نواك جوكويچ رقابت آن ها را مورد ستايش قرار داد و گفت اين عصر ممكن است در تاريخ تنيس برجسته بماند. جوكويچ و ماري شش رويارويي اين فصل خود را قسمت كرده اند، شامل پيروزي جوكويچ در نيمه نهايي آزاد استراليا و برد ماري در فينال آزاد آمريكا.
جوكويچ: “ما در اين بازي ها روبرو مي شويم و نمايش خوبي براي مردم مي سازيم. حضور در چنين رقابت خارق العاده اي هيجان انگيز است، مسابقات خارق العاده، مخصوصا با كسي كه همراهش بزرگ شده ايد و براي مدت ها مي شناسيد. واقعا نمي توانم بگويم چه كسي در تعقيب ديگري است. به نظرم هردو بر روي بازيمان تمركز كرده ايم و سعي مي كنيم هر روز پيشرفت كنيم. مثال او نمونه درستي از ورزشكاريست كه هميشه به دنبال پيشرفت و بهتر شدن است. اين فوق العاده است. براي تنيس فوق العاده است. فكر كنم ما در حال تجربه كردن بهترين دوران تاريخ هستيم.”

بر پايه گزارش ها، دل پوترو در مرحله اول جام ديويس 2013 بازي نمي كند

به گزارش Clarin، خوان مارتين دل پوترو در دور اول جام ديويس سال بعد مقابل آلمان شركت نخواهد كرد. با اين وجود، كاپيتان مارتين هايته و اتحاديه تنيس آرژانتين شنيدن اين تصميم را از بازيكن برتر كشورشان تكذيب كردند. اين ديدار بر روي خاك رس داخل سالن و بين روزهاي 1 تا 3 فوريه 2013 برگزار مي شود. دل پوترو همچنين از حضور در مرحله اول سال هاي 2009، 2011 و 2012 خودداري كرد (او در 2010 مصدوم بود). او در گذشته اعلام كرده دوست ندارد از زمين هاي هارد آزاد استراليا به خاك رس برود و سپس دوباره به زمين هاي هارد بازگردد.
گفته شده دل پوترو با هايته رابطه خوبي ندارد. مرد شماره 7 تنيس جهان به دليل عدم برقراري رابطه مناسب با هم تيمي هاي خود و شركت نكردن در بازي چهارم در جريان شكست نيمه نهايي ماه گذشته مقابل جمهوري چك مورد انتقاد قرار گرفت. دل پوترو از آگوست با مصدوميت مچ چپ مشكل داشته و اين هفته در وين به مسابقات باز مي گردد.

نادال به دنبال بازگشت در آزاد استراليا

رافائل نادال مجددا در گفتگو با CNN Spain اعلام كرد با توجه به هدفش براي بازگشت در آزاد استراليا 2013، احتمال بازي كردنش در اين فصل خيلي كم است. نادال از زمان مسابقات ويمبلدون به علت مصدوميت زانو بازي نكرده. او احتمال بازي كردن در ديدار نهايي جام ديويس برابر جمهوري چك (در اواسط ماه نوامبر) را رد نكرد ولي به نظر نمي رسيد احساس شركت كردن داشته باشد.
نادال گفت: “بزرگترين هدفم بازي كردن در آزاد استراليا است. درباره فينال جام ديويس، قطعا دوست دارم شركت كنم، اما در ابتدا بايد ببينم از نظر فني و جسمي آماده خواهم بود. بايد بپرسيم كه آيا من انتخاب صحيح براي شركت در تيم اسپانيايي هستم كه از مدت ها براي اين مسابقه آماده شده و همچنين با توجه به عدم حضورم در مسابقات براي ماه ها. ولي اين تصميمي است كه بر عهده من نيست.”
نادال اضافه كرد كه مصدوميتش باعث شده اهدافش را تغيير دهد.
“اميد داشتم كه در فصل 2012 به رنكينگ 1 بازگردم. حالا خوشحال مي شوم كه در آزاد استراليا بازگردم و 100 درصد آماده باشم.”

ویرایش توسط Nima93 : 10-16-2012 در ساعت 11:45 PM
Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
42 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: