Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
برنامه زمانبندی برگزاری « روز سوم و پایانی » دور نیمهپایانی و پلی-آف مسابقات گروه جهانی و منطقهای رقابتهای ملی تنیس Davis Cup 2012 در روز یکشنبـه مورخ 26 شهریور ماه 1391 به وقت ایران:
Davis Cup - Order of Play - Sunday, September 16, 2012
Day 3: WORLD GROUP SEMI-FINALS
i14:30 David Ferrer (ESP) vs. John Isner (USA)i
i16:30 Nicolas Almagro (ESP) vs. Sam Querrey (USA)i
i18:15 Carlos Berlocq (ARG) vs. Tomas Berdych (CZE)i
i20:15 Juan Monaco (ARG) vs. Radek Stepanek (CZE)i
Day 3: WORLD GROUP PLAY-OFFS
i08:30 Tatsuma Ito (JPN) vs. Dudi Sela (ISR)i
i10:30 Go Soeda (JPN) vs. Amir Weintraub (ISR)i
i12:30 Mikhail Kukushkin (KAZ) vs. Denis Istomin (UZB)i
i13:45 Andreas Seppi (ITA) vs. Paul Capdeville (CHI)i
i14:00 Florian Mayer (GER) vs. Bernard Tomic (AUS)i
i14:15 Robin Haase (NED) vs. Roger Federer (SUI)i
i14:30 David Goffin (BEL) vs. Michael Ryderstedt (SWE)i
i14:30 Evgeny Korolev (KAZ) vs. Farrukh Dustov (UZB)i
i15:45 Fabio Fognini (ITA) vs. Guillermo Hormazabal (CHI)i
i16:00 Cedrik-Marcel Stebe (GER) vs. Lleyton Hewitt (AUS)i
i16:15 Thiemo de Bakker (NED) vs. Stanislas Wawrinka (SUI)i
i16:30 Steve Darcis (BEL) vs. Andreas Vinciguerra (SWE)i
i19:30 Milos Raonic (CAN) vs. Izak van der Merwe (RSA)i
i21:30 Vasek Pospisil (CAN) vs. Nikala Scholtz (RSA)i
i22:30 Thomaz Bellucci (BRA) vs. Igor Andreev (RUS)i
i00:30 Monday Rogerio Dutra Silva (BRA) vs. Teymuraz Gabashvili (RUS)i
Day 3: EUROPE/AFRICA ZONE GROUP I – FIRST ROUND PLAY-OFF
i14:30 Marius Copil (ROU) vs. Jarkko Nieminen (FIN)i
i16:30 Victor Crivoi (ROU) vs. Harri Heliovaara (FIN)i
Day 3: EUROPE/AFRICA ZONE GROUP II – THIRD ROUND
i14:30 Lukasz Kubot (POL) vs. Uladzimir Ignatik (BLR)i
i16:30 Jerzy Janowicz (POL) vs. Dzmitry Zhyrmont (BLR)i
|