نمایش پست تنها
قدیمی 09-06-2012, 11:55 AM   #234
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

نقل قول:
نوشته اصلی توسط soroush djokovic نمایش پست ها
دوست عزیز من یک اشتباه کردم و پذیرفتم اشتباه خودم رو. خوبه که شما هم اشتباهات خودتون رو بپذیرید که فکر میکنید بازیکنا یک جور واسه مسترز و گرند تلاش میکنن. این که دیگه یک چیز واضحست. نواک دل پوترو رو تو سینسیناتی برد اونم 2.0. حالا امشب بازی دل رو ببین زمین تا آسمون فرق میکنه. حتی امکانش هست نواک رو شکست بده. من بعد از این چند سال بلاخره یک سایت فارسی در مورد تنیس پیدا کردم و خیلی بیشتر داره به اطلاعاتم در مورد تنیس اضاف میشه. پس خیلی چیزهارو امکان داره درست ندونم و اشتباه من قابل توجیه. حالا من یه سوال از شما میپرسم. شما اگه این سایت نبود از کجا میفهمیدی که یو اس اپن در ست 5 تای برک داره؟ نکنه میخوای بگی از سایتهای خارجی میفهمیدی؟ من تمام این مدت اخبار رو از سایتهای خارجی دنبال میکردم و واسه همین زیاد اطلاعات در مورد یک سری موضوعات نداشتم. دست برو بچه های این سایت هم درد نکنه که این اطلاعات رو به زبان فارسی در اختیار ما قرار میدن.

آخه اشتباه تا اين حد ؟ كه بعد از ٧ سال تماشاي تنيس فرق تورنمنت ها رو ندوني ؟
شما اگه از سال ٢٠٠٥ تنيس تماشا كرده باشيد قضيه تاي برك رو متوجه ميشديد ، لازم به سرچ در سايت هاي خارجي نبود ، در ضمن من بارتلولي رو دوست دارم ، تو مگه علم غيب داري كه ميگي كسي نيست كه دوستش داشته باشه ؟ يا بعد از ٧ سال تماشاي تنيس به اين قضيه پي بردي ؟
Maani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: