نمایش پست تنها
قدیمی 09-06-2012, 10:17 AM   #225
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

نقل قول:
نوشته اصلی توسط msh13792 نمایش پست ها
آخه ما همه دو ماه داریم تنیس میبینم و تو نیست از 2005 داری تنیس میبینی خیلی میفهمی
همه ما هم کدو
تو فقط تفاوت گرند اسلم و مسترز 1000 امتیازی و 500 امتیازی و 250 امتیازی رو میفهمی
آفرین باریکلا
دوست عزیز من یک اشتباه کردم و پذیرفتم اشتباه خودم رو. خوبه که شما هم اشتباهات خودتون رو بپذیرید که فکر میکنید بازیکنا یک جور واسه مسترز و گرند تلاش میکنن. این که دیگه یک چیز واضحست. نواک دل پوترو رو تو سینسیناتی برد اونم 2.0. حالا امشب بازی دل رو ببین زمین تا آسمون فرق میکنه. حتی امکانش هست نواک رو شکست بده. من بعد از این چند سال بلاخره یک سایت فارسی در مورد تنیس پیدا کردم و خیلی بیشتر داره به اطلاعاتم در مورد تنیس اضاف میشه. پس خیلی چیزهارو امکان داره درست ندونم و اشتباه من قابل توجیه. حالا من یه سوال از شما میپرسم. شما اگه این سایت نبود از کجا میفهمیدی که یو اس اپن در ست 5 تای برک داره؟ نکنه میخوای بگی از سایتهای خارجی میفهمیدی؟ من تمام این مدت اخبار رو از سایتهای خارجی دنبال میکردم و واسه همین زیاد اطلاعات در مورد یک سری موضوعات نداشتم. دست برو بچه های این سایت هم درد نکنه که این اطلاعات رو به زبان فارسی در اختیار ما قرار میدن.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: