نمایش پست تنها
قدیمی 09-06-2012, 06:59 AM   #210
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده

عجب شب بدی بود...دقیقا حسی شبیه این طرفدارای استقلال پرسپولیس و دارم الان که از سیستان بلوچستان می کوبن 6 روز قبل بازی می یان تهران بعدم تیمشون بازی و می بازه!!!!...تمام شب و به خاطر بازی بیدار موندم از ترس اینکه خواب بمونم اما ای کاش خواب می موندم!!!...گاهی وقتا راجر و با سر الکس فرگوسن مقایسه می کنم ؛ جفتشون عظمتشون غیر قابل وصفه ؛ اما گاهی اوقات تو تخصصشون یه کارایی می کنن که آدم اگه نشناستشون فکر می کنه با یه آدم تازه کار طرفه!!...اصن در مورد این بازی چی می شه گفت؟؟؟!...فقط راجر جان لطف کردن ارور دادن ؛ ارور دادن و باز هم ارور دادن!!!...حالا اصن این جدا ؛ آخه مرد مومن ارورم میدی یه اروری بده دل آدم نسوزه!!..سر چه ضربات بی دلیلی....سر چه ضربات بی معنی...سر چه ضربات خنده داری واقعا...حالا اصن اینم هیچی ؛ راجر جون فدا سرت ؛ ارور بی دلیل و بی معنی می دی عیب نداره دیگه چرا ارورای خنده دار می دی؟!!...ارورا همه تو آسمون نیویورک!!!...دیگه کاملا واضحه در حال حاضر این وینر نیست که تعیین کنندست ؛ مهم اینه که ارور ندی...امار و دقت نکردم اما راجر از لحاظ وینر فکر نمی کنم کم اورده باشه اما امان از دست این ارور ها...یک نوع ارور ؛ یک سبک ارور و صد بار تکرار کرد...بابا تو راجری مثلا فازت چیه اخه؟!...ای کاش بازی با فیش کنسل نمی شد ؛ دقیقا تاثیر بد داشت روی راجر علی رغم اینکه پیش بینی می شد به نفعش باشه...استاد بردیچم که سرو هاش به جونش بسته بود ؛ تخیلی ترین سرویس های تاریخ دوران کریرش و زد...خدا وکیلی بازی با ماری اگه این جوری تونست سرو بزنه من خودم و دار می زنم...در هر صورت خیلی شب و پگاه بدی بود...خ امیدوار شده بودیم با عملکرد های قبلی راجر اما این بازی مثل یخ روی اتیش بود...راجر جون دفعه اخرتم باشه این جوری با بغض می ری بیرون از زمین که امار سکته های طرفدارات می ره بالا...بیستا دیگم این جوری پرفورمنس کنی عیب نداره ؛ فقط بغض نکن جون مادرت که دلمون کباب می شه... و در اخر خسته نباشید به اندی رادیک بابته دوران درخشانی که به تنیس هدیه کرد و صد البته هنوز کارمون با فدرر تموم نشده...هنوز نامبر وان اینجاست و هنوز هم جا برای افتخار هست حتی گرند...

مرسی بچه ها ؛شرمنده مزاحم شدم...موفق باشید همتون...
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: