Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز ششـم » دیدارهای گرند اسلم 2012 آزاد امریکا
RESULTS - SATURDAY, 1 SEPTEMBER, 2012
Women's Singles - Third Round
i(2) Agnieszka Radwanska (POL) d. (30) Jelena Jankovic (SRB) 63 75
i(4) Serena Williams (USA) d. Ekaterina Makarova (RUS) 64 60
i(6) Angelique Kerber (GER) d. Olga Govortsova (BLR) 61 62
i(10) Sara Errani (ITA) d. (Q) Olga Puchkova (RUS) 61 61
i(12) Ana Ivanovic (SRB) d. Sloane Stephens (USA) 67(4) 64 62
i(20) Roberta Vinci (ITA) d. (13) Dominika Cibulkova (SVK) 62 75
Andrea Hlavackova (CZE) d. (14) Maria Kirilenko (RUS) 57 64 64
Tsvetana Pironkova (BUL) d. Sílvia Soler-Espinosa (ESP) 61 67(3) 63
Women's Doubles - Second Round
i(4) Kirilenko/Petrova (RUS/RUS) d. (WC) Falconi/Sanchez (USA/USA) 60 57 75
i(8) Llagostera Vives/Martínez Sánchez (ESP/ESP) d. Soler-Espinosa/Suárez Navarro (ESP/ESP) 67(5) 62 64
i(13) Mattek-Sands/Mirza (USA/IND) d. Jurak/Marosi (CRO/HUN) 64 62
i(14) Grandin/Uhlirova (RSA/CZE) d. Dekmeijere/Jugic-Salkic (LAT/BIH) 62 63
Men's Singles - Third Round
i[1] R Federer (SUI) d. [25] F Verdasco (ESP) 63 64 64
i[3] A Murray (GBR) d. [30] F Lopez (ESP) 76(5) 76(5) 46 76(4)i
i[6] T Berdych (CZE) d. [27] S Querrey (USA) 67(6) 64 63 62
i[11] N Almagro (ESP) d. J Sock (USA) 76(3) 67(4) 76(2) 61
i[12] M Cilic (CRO) d. [17] K Nishikori (JPN) 63 64 67(3) 63
i[15] M Raonic (CAN) d. J Blake (USA) 63 60 76(3)i
i[23] M Fish (USA) d. [16] G Simon (FRA) 61 57 76(5) 63
M Klizan (SVK) d. [32] J Chardy (FRA) 64 64 64
Men's Doubles - Second Round
i[3] R Lindstedt (SWE)/H Tecau (ROU) d. B Paire (FRA)/E Roger-Vasselin (FRA) 67(3) 64 63
i[9] A Qureshi (PAK)/J Rojer (NED) d. C Berlocq (ARG)/L Mayer (ARG) 21 Ret.i
J Delgado (GBR)/K Skupski (GBR) d. [10] J Melzer (AUT)/P Petzschner (GER) 76(3) 76(7)i
i[12] I Dodig (CRO)/M Melo (BRA) d. D Novikov (USA)/M Redlicki (USA) 61 75
i[14] C Fleming (GBR)/R Hutchins (GBR) d. B Baker (USA)/R Ram (USA) 75 63
i[15] A Peya (AUT)/B Soares (BRA) d. T Huey (PHI)/D Inglot (GBR) 46 62 64
i[16] S Gonzalez (MEX)/S Lipsky (USA) d. P Andujar (ESP)/G Garcia-Lopez (ESP) 64 61
C Harrison (USA)/R Harrison (USA) d. J Erlich (ISR)/A Ram (ISR) 64 64
F Cermak (CZE)/M Mertinak (SVK) d. S Johnson (USA)/J Sock (USA) 64 75
J Benneteau (FRA)/N Mahut (FRA) d. N Monroe (USA)/D Young (USA) 64 64
A Bogomolov Jr. (RUS)/R Klaasen (RSA) d. M Ebden (AUS)/B Tomic (AUS) 36 63 63
Mixed Doubles - Second Round
Kveta Peschke (CZE)[4]/Marcin Matkowski(POL)[4] d. Galina Voskoboeva (KAZ)/Daniele Bracciali(ITA) 6-1 7-6(2)i
Ekaterina Makarova (RUS)/Bruno Soares(BRA) d. Kim Clijsters (BEL)/Bob Bryan(USA) 6-2 3-6 [12-10]i
Mixed Doubles - First Round
Elena Vesnina (RUS)[3]/Leander Paes(IND)[3] d. Raquel Kops-Jones (USA)/Treat Conrad Huey(PHI) 6-4 7-5
Klaudia Jans-Ignacik (POL)[8]/Mariusz Fyrstenberg(POL)[8] d. Daniela Hantuchova (SVK)/Robert Lindstedt(SWE) 6-7(6) 6-3 [10-8]i
Anastasia Rodionova (AUS)/Jean-Julien Rojer(NED) d. Jie Zheng (CHN)/Rohan Bopanna(IND) 6-2 7-5
|