نمایش پست تنها
قدیمی 08-27-2012, 09:43 PM   #56
sahand
Senior Member

آواتار sahand

پستها: 773
سپاس: 8,672
در 761 پست 5,778 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ANDY MURRAY JUAN MARTIN DELPOTRO GILLES SIMON STANISLAS WAWRINKA KEI NISHIKORI J0-WILFRIED TSONGA BERNARD TOMIC ERNESTS GULBIS MILOS RAONIC ROGER FEDERER RYAN HARRISON/ SHARAPOVA ROBSON AZARENKA KIRILENKO HANUCHOVA LISICKI

ای بابا بازم حرف خودتونو میزنید.آقا جان من میگم تا سمی.شما میگی سمی با ماری بود فینال با نادال خب این یه چیز عادیه دیگه جزو سخت بودن نیست.این برا همه همینطور بوده.نادالم با فدرر و جوکو بازی کرد.همه همینطورند پس در این مورد قرعه همشون برابر میشه و دیگه جزو سخت بوده نیست.عزیزم شما سپی رو میگی سخت؟اون بازی اگه نزدیک شد دلیل نمیشه.سپی قرعه آسونی محسوب میشه.سونگا هم اگه بازیش با نواک نزدیک شد لابد نواک خوب نبوده چون سونگا نتایجش تو خاک واضحه و همینطور فرر تو هارد.استرالیا رو میگید سخت؟تو همین سایت ما در موردش نظر سنجی داشتیم.اکثریت گفتند آسونترین قرعه مال رافا و بعدش نواکه اونوقت شما میگی سخت؟رولندم کجاش سخت بود؟حالا باز نگی سمی با راجر و فینال با نادالحالا من میگم به نظر من به جز مونته کارلو قرعه سخت به نوله اصلا نخورده.بقیشم یا متوسط بوده یا آسون.البته من در حدی نیستم که نظرم درست باشه.دوست دارم نظر بزرگترها رو هم بدونم،دوستانیکه کارشناس بهتری هستند به ما بگند قرعه نواک کی و کجا سخت بوده
sahand آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sahand به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: