نمایش پست تنها
قدیمی 08-27-2012, 08:09 PM   #55
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sahand نمایش پست ها
حسام کلا میزون نیستیهااسم به اون گندگی رو نمیبینی؟من سهندم نه علیرضاانتظار داری نواک تو سمی و فینال به کی بخوره؟دولگوپولو و هریسون؟خب معلومه هرکی قهرمان میشه باید با تو سمی و فینال به این 4نفر بازی کنه.منظور از قرعه سخت بازیهای شخص تا رسیدن به سمی هست.در این بازه هم باید آمادگی حریف و زمین مسابقه درنظر گرفته بشه.برای مثال فرر تو خاک خوبه ولی تو هارد خطری نیست و بلعکس سونگا تو هارد خوبه ولی تو خاک خطری نیست.حالا نواک تو هارد با فرر و تو خاک با سونگا بازی میکنه پس قرعش آسونه در این بین هم در سایر تورنمنتها با موناکو و مایر و تیپسی بازی میکنه که یعنی هلو تو ویمبی هم میخوره به بردیک که آماده نیست(هرچند بردیچ نرسید بالا ولی اگه میرسید خب کار نوله خیلی آسون بود)حالا من نمیدونم چی تو ذهن شماهاست که میگیند سخت هرچند برای بقیه واضحه اونم تعصبه.حالا شما که میگی سخت بوده 2تا تورنمنت که امسال نواک با قرعه سخت رو به رو شده رو بگو ببینیم معیار شما از سختی چی بوده
ببخشید ، آخه عکس ماری بود گفتم علیرضا هست تو رولند گاروس و استرالیا قرعه سختی به نوله خورد . رولند از کوارتر به اینور میگن . 1 اینکه یه مسابقه سخت و نفس گیر با سپی داشت که تقصیر خود نوله بود . بعد اومد با سونگا ، بازهم یک مسابقه سخت با یک فرانسوی که پر قدرت ظاهر شد بازی کرد . بعدش هم که فدرر بود ، فینال هم نادال . اینکه نیاز به توضیح نداره . استرالیا اوپن هم از کوارتر بازی با فرر ، بعدش یک بازی سخت با اندی ماری که ول کن نبود . بعدش یک فینال طولانی با نادال . این قرعه ها آسونه ؟؟؟ من نمیگم هریسون و دولگوپولوف بخوره . من میگم اینایی که به نوله میخوردن زمان نامبر 1 ، اگه تقسیم میشدن خیلی بهتر بود ، مثلآ اگه سونگا در رولند میفتاد سمت نادال ، کمی از خستگی های نوله گرفته میشد . بیرون از تعصب این قرعه ای که تو یو اس اوپن افتاده خیلی آسونه . ما خارج از تعصب حرف میزنیم سهند خان
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: