نمایش پست تنها
قدیمی 06-13-2012, 11:09 PM   #317
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

هاس: ماري در مصدوميت اغراق مي كند

تامي هاس مي گويد اندي ماري در حال پيدا كردن شهرت در بزرگ نشان دادن مصدوميت است.بعد از گرفتگي كمر در جريان پيروزي دور دوم رولند گاروس مقابل ياركو نيمينن، در بعضي محافل از ماري به خاطر بزرگ جلوه دادن مصدوميتش انتقاد شد.
هاس در مصاحبه اي با تلويزيون Sport1 آلمان گفت: “سخت است وقتي در زمين مقابل كسي بازي مي كنيد كه انگار سالم نيست و مصدوم است.هيچكس را بهتر از ماري در انجام اينكار نديده ام.گاهي نشان مي دهد كه به ندرت مي تواند حركت كند، سپس پزشك مي آيد و او مانند يك گربه حركت مي كند.باور دارم همه اين را مي دانند.بازيكنان درباره آن در رختكن صحبت
مي كنند.شايد مي خواهد كمي از فشار روي خودش كم كند.به خودش مي گويد ‘شايد مشكل كوچكي داشته باشم، خيلي حس خوبي ندارم ولي به هر حال تلاشم را مي كنم.’ ولي او چنان بازيكن با استعدادي است كه به اين چيزها نياز ندارد.”

كارلويچ صحت ركورد سرعت سرويس گروت را زير سوال برد

ايوو كارلويچ به The Tennis Space گفته كه لزوما باور نمي كند سم گروت استراليايي ركورد سريع ترين سرويس جهان را در تورنومنت چلنجر ماه گذشته بوسان شكسته.گفته شده گروت سرويسي به سرعت 163 مايل بر ساعت زده كه ركورد سرويس 156 مايلي كارلويچ را تغيير مي دهد.
بازيكن كروات گفت: “كمي نااميد كننده بود، چون هميشه هدفم بوده كه آن را حفظ كنم.آن را سال گذشته ثبت كردم و همين حالا از بين رفته و سرويس گروت در تور حرفه اي نبوده.اصلا
نمي دانم سرعت سنج هاي آن تورنومنت چگونه بوده اند.مي دانم كه مي تواند توپ را محكم بزند.معمولا به سرعت سنج هاي داخل زمين بعد از ضربه ايس نگاه
نمي كنم، كافيست.شكستن ركوردش سخت خواهد بود.عجيب است كه بين سريع ترين سرويس من و اين ركورد جديد چنين فاصله زياديست.قطعا دوست دارم آن ركورد را تغيير دهم.”

نادال بعد از شكست دادن جوكويچ در گرند اسلم به آرامش رسيده

رافائل نادال كه براي كسب هفتمين عنوان قهرماني رولند گاروس، مرد شماره 1 تنيس جهان، نواك جوكويچ را شكست داد مي گويد اگر قهرماني هاي بازيكن صرب در گرند اسلم مقابل او در رولند گاروس كامل مي شد برايش خيلي دشوار مي بود.جوكويچ موفق شده بود نادال را در فينال سال گذشته ويمبلدون و آزاد آمريكا و آزاد استراليا 2012 از پيشرو بردارد.
نادال: “اگر در فينال مغلوب مي شدم، برايم خيلي دشوار مي بود.پس حس مي كنم بالاخره نمايش دادن بهترين بازيم ارزش داشت، با توجه به موفقيت هايي كه از ابتداي فصل يا حتي از ابتداي دوران بازيم به دست آورده ام.وقتي شكست مي خوريد، به خاطر اينست كه شايستگي قهرماني را نداريد.پس در ذهنم، اين فينالي بود كه آن را بردم.”

جوكويچ: سلطه 3 بازيكن برتر براي تنيس خوب است

برترين تنيس باز حال حاضر مردان، نواك جوكويچ مي گويد سلطه خودش، راجر فدرر و رافائل نادال در رقابت هاي گرند اسلم براي تنيس مثبت است.اين سه بازيكن 32 تا از 35 گرند اسلم قبلي را كسب كرده اند.
نواك گفت: “اينگونه باور دارم.مسلما فدرر و نادال هنوز، به نظرم، بزرگترين رقابت را در تنيس دارند.منظورم اينست، چون براي سال هاي زيادي در سطح بالاي ورزش بوده اند، خيلي مسلط بوده اند.من فقط چند سال پيش به اين رقابت پيوستم.به نظرم تنيس در حال حاضر روزهاي خيلي خوبي را تجربه مي كند.توجه زيادي را به سمت تنيس مردان جذب مي كنيم، چون اين دو بازيكن بزرگ، اندي ماري و من را داريم و واقعا بازيكنان خوبي داريم، بازيكنان محبوبي، شخصيت هاي زيادي.اين براي تنيس خوب است.”

Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
36 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: