Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز هفتـم » تنیس آزاد فرانسه
RESULTS - SATURDAY, 2 JUNE, 2012
Women's Singles - Third Round
i(2) Maria Sharapova (RUS) d. (28) Peng Shuai (CHN) 62 61
i(4) Petra Kvitova (CZE) d. Nina Bratchikova (RUS) 62 46 61
i(7) Li Na (CHN) d. Christina McHale (USA) 36 62 61
i(23) Kaia Kanepi (EST) d. (9) Caroline Wozniacki (DEN) 61 67(3) 63
Varvara Lepchenko (USA) d. (14) Francesca Schiavone (ITA) 36 63 86
Klara Zakopalova (CZE) d. (22) Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) 63 75
Arantxa Rus (NED) d. (25) Julia Goerges (GER) 76(5) 26 62
i(Q) Yaroslava Shvedova (KAZ) d. Carla Suárez Navarro (ESP) 64 75
Women's Doubles - Third Round
i(4) Errani/Vinci (ITA/ITA) d. Bratchikova/Gallovits-Hall (RUS/ROU) 64 62
i(5) Hlavackova/Hradecka (CZE/CZE) d. Dekmeijere/Tanasugarn (LAT/THA) 62 64
i(6) Makarova/Vesnina (RUS/RUS) d. Chan/Chan (TPE/TPE) 63 64
i(7) Kirilenko/Petrova (RUS/RUS) d. (11) Medina Garrigues/Parra Santonja (ESP/ESP) 75 76(4)i
i(12) Llagostera Vives/Martínez Sánchez (ESP/ESP) d. Pennetta/Schiavone (ITA/ITA) 63 26 62
Women's Doubles - Second Round
i(3) King/Shvedova (USA/KAZ) d. Halep/Wozniak (ROU/CAN) w/o (Halep: Left Knee Injury)i
Men's Singles - Third Round
i[2] R Nadal (ESP) d. [Q] E Schwank (ARG) 61 63 64
i[4] A Murray (GBR) d. S Giraldo (COL) 63 64 64
i[6] D Ferrer (ESP) d. [27] M Youzhny (RUS) 60 62 62
i[8] J Tipsarevic (SRB) d. [29] J Benneteau (FRA) 63 75 64
i[12] N Almagro (ESP) d. L Mayer (ARG) 64 61 62
i[13] J Monaco (ARG) d. [19] M Raonic (CAN) 67(5) 63 67(5) 63 64
i[17] R Gasquet (FRA) d. [Q] T Haas (GER) 67(3) 63 60 60
i[20] M Granollers (ESP) d. [WC] P Mathieu (FRA) 64 64 16 46 61
Men's Doubles - Third Round
i[14] D Bracciali (ITA)/P Starace (ITA) d. [4] M Fyrstenberg (POL)/M Matkowski (POL) 76(4) 63
I Dodig (CRO)/M Melo (BRA) d. [8] J Melzer (AUT)/P Petzschner (GER) 63 61
Men's Doubles - Second Round
i[1] M Mirnyi (BLR)/D Nestor (CAN) d. P Hanley (AUS)/J Kerr (AUS) 61 76(0)i
i[2] B Bryan (USA)/M Bryan (USA) d. L Dlouhy (CZE)/N Mahut (FRA) 60 62
i[3] M LLODRA (FRA)/N Zimonjic (SRB) d. Y Lu (TPE)/G Soeda (JPN) 63 63
M Elgin (RUS)/D Istomin (UZB) d. [7] L Paes (IND)/A Peya (AUT) 64 61
i[12] E Butorac (USA)/B Soares (BRA) d. D Sela (ISR)/F Volandri (ITA) 63 62
i[15] S Lipsky (USA)/R Ram (USA) d. B Becker (GER)/L Kubot (POL) 46 64 63
Mixed Doubles - Second Round
N L Vives(ESP)/O Marach(AUT) d. K Srebotnik(SLO)[3]/N Zimonjic(SRB)[3] 6-2 7-5
E Vesnina(RUS)[5]/L Paes(IND)[5] d. M Johansson(FRA)/M Gicquel(FRA) 6-2 6-0
N Grandin(RSA)/P Hanley(AUS) d. S F Gacon(FRA)/E Roger-Vasselin(FRA) 6-2 6-4
Mixed Doubles - First Round
A Rosolska(POL)/A Peya(AUT) d. J Gajdosova(AUS)/B Soares(BRA) 3-6 7-6(6) [10-8]i
A-L Groenefeld(GER)/M Matkowski(POL) d. J Coin(FRA)/N Mahut(FRA) 6-4 6-1
V Razzano(FRA)/N Devilder(FRA) d. V Uhlirova(CZE)/S Lipsky(USA) 3-6 7-5 [10-6]i
K J-Ignacik(POL)/S Gonzalez(MEX) d. N Petrova(RUS)[6]/D Nestor(CAN)[6] 3-6 6-3 [10-8]i
|