Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز پنجـم » تنیس آزاد فرانسه
RESULTS - THURSDAY, 31 MAY, 2012
Women's Singles - Second Round
i(4) Petra Kvitova (CZE) d. Urszula Radwanska (POL) 61 63
i(7) Li Na (CHN) d. Stéphanie Foretz Gacon (FRA) 60 62
i(9) Caroline Wozniacki (DEN) d. Jarmila Gajdosova (AUS) 61 64
i(10) Angelique Kerber (GER) d. Olga Govortsova (BLR) 63 62
i(14) Francesca Schiavone (ITA) d. Tsvetana Pironkova (BUL) 26 63 61
Klara Zakopalova (CZE) d. (16) Maria Kirilenko (RUS) 64 36 63
Varvara Lepchenko (USA) d. (19) Jelena Jankovic (SRB) 76(4) 46 64
i(22) Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) d. Melinda Czink (HUN) 46 63 63
i(23) Kaia Kanepi (EST) d. Irina-Camelia Begu (ROU) 64 61
i(25) Julia Goerges (GER) d. (Q) Heather Watson (GBR) 63 64
i(28) Peng Shuai (CHN) d. Lourdes Domínguez Lino (ESP) 64 63
Christina McHale (USA) d. (Q) Lauren Davis (USA) 61 63
Carla Suárez Navarro (ESP) d. (LL) Sesil Karatantcheva (KAZ) 46 64 61
Arantxa Rus (NED) d. Virginie Razzano (FRA) 63 76(3)i
Nina Bratchikova (RUS) d. (WC) Claire Feuerstein (FRA) 36 63 75
i(Q) Yaroslava Shvedova (KAZ) d. Sofia Arvidsson (SWE) 61 60
Women's Doubles - Second Round
i(2) Peschke/Srebotnik (CZE/SLO) d. Govortsova/Voskoboeva (BLR/KAZ) 75 61
i(4) Errani/Vinci (ITA/ITA) d. Babos/Hsieh (HUN/TPE) 64 62
i(5) Hlavackova/Hradecka (CZE/CZE) d. Groenefeld/Martic (GER/CRO) 64 63
i(7) Kirilenko/Petrova (RUS/RUS) d. Amanmuradova/Bondarenko (UZB/UKR) 64 62
Dekmeijere/Tanasugarn (LAT/THA) d. (10) Kops-Jones/Spears (USA/USA) 64 64
Pennetta/Schiavone (ITA/ITA) d. Kerber/A.Radwanska (GER/POL) 36 64 62
Bratchikova/Gallovits-Hall (RUS/ROU) d. Daniilidou/Minella (GRE/LUX) 63 62
Men's Singles - Second Round
i[2] R Nadal (ESP) d. D Istomin (UZB) 62 62 60
i[4] A Murray (GBR) d. J Nieminen (FIN) 16 64 61 62
i[5] J Tsonga (FRA) d. C Stebe (GER) 62 46 62 61
i[6] D Ferrer (ESP) d. B Paire (FRA) 63 63 62
i[8] J Tipsarevic (SRB) d. J Chardy (FRA) 76(4) 61 75
iP-H Mathieu (FRA) d. [10] J Isner (USA) 67(2) 64 64 36 18-16
i[12] N Almagro (ESP) d. M Baghdatis (CYP) 64 63 75
i[13] J Monaco (ARG) d. L Rosol (CZE) 76(4) 60 76(5)i
i[17] R Gasquet (FRA) d. G Dimitrov (BUL) 57 75 62 63
i[19] M Raonic (CAN) d. J Levine (USA) 64 75 62
L Mayer (ARG) d. [24] P Kohlschreiber (GER) 76(5) 76(4) 75
S Giraldo (COL) d. [25] B Tomic (AUS) 64 61 63
i[27] M Youzhny (RUS) d. R Haase (NED) 63 76(5) 64
F Fognini (ITA) d. [28] V Troicki (SRB) 62 36 46 63 86 - Saved 2 M.Ps
i[29] J Benneteau (FRA) d. D Tursunov (RUS) 64 64 64
E Schwank (ARG) d. [32] F Mayer (GER) 26 63 64 76(4)i
T Haas (GER) d. S Stakhovsky (UKR) 62 63 62
D Goffin (BEL) d. A Clement (FRA) 36 76(2) 06 62 61
Men's Doubles - First Round
i[3] M LLODRA (FRA)/N Zimonjic d. R Ramirez Hidalgo (ESP)/A Ramos (ESP) 61 61
i[4] M Fyrstenberg (POL)/M Matkowski (POL) d. P Andujar (ESP)/G Garcia-Lopez (ESP) 63 36 75
i[5] R Lindstedt (SWE)/H Tecau (ROU) d. A Bogomolov Jr. (RUS)/D Norman (BEL) 64 62
M Gicquel (FRA)/E Roger-Vasselin (FRA) d. [6] M Bhupathi (IND)/R Bopanna (IND) 16 75 63
i[7] L Paes (IND)/A Peya (AUT) d. S Bolelli (ITA)/F Fognini (ITA) 61 67(2) 63
i[11] S Gonzalez (MEX)/C Kas (GER) d. M Bachinger (GER)/F Moser (GER) 62 76(7)i
i[13] J Erlich (ISR)/A Ram (ISR) d. J Brunstrom (SWE)/P Marx (GER) 67(2) 62 76(6)i
I Dodig (CRO)/M Melo (BRA) d. C Stebe (GER)/B Tomic (AUS) 63 64
M Ebden (AUS)/R Harrison (USA) d. F Cipolla (ITA)/A Seppi (ITA) 75 76(5)i
L Dlouhy (CZE)/N Mahut (FRA) d. D Gimeno-Traver (ESP)/R Machado(POR) 61 75
i[14] D Bracciali (ITA)/P Starace (ITA) d. M Emmrich (GER)/A Siljestrom (SWE) 76(4) 67(2) 61
P Hanley (AUS)/J Kerr (AUS) d. A Clement (FRA)/K De Schepper (FRA) 63 76(5)i
O Marach (AUT)/H Zeballos (ARG) d. M Kohlmann (GER)/A Waske (GER) 36 76(5) 64
B Becker (GER)/L Kubot (POL) d. O Charroin (FRA)/S Robert (FRA) 62 62
M Knowles (BAH)/X Malisse (BEL) d. M Mertinak (SVK)/A Sa (BRA) 63 66 Ret.i
C Berlocq (ARG)/D Marrero (ESP) d. M Kukushkin (KAZ)/I Kunitsyn (RUS) 63 62
Mixed Doubles - First Round
K Srebotnik(SLO)[3]/N Zimonjic(SRB)[3] d. A Rodionova(AUS)/Ch Kas(GER) 6-3 6-3
A Rosolska(POL)/A Peya(AUT) vs. J Gajdosova(AUS)/B Soares(BRA) - Postponed
L Huber(USA)[1]/M Mirnyi(BLR)[1] d. V. Dushevina(RUS)/J S Cabal(COL) 6-2 7-5
K Peschke(CZE)[2]/M Bryan(USA)[2] d. P Parmentier(FRA)/B Paire(FRA) 6-4 6-1
N L Vives(ESP)/O Marach(AUT) d. A Hesse(FRA)/M LLODRA(FRA) 7-6(4) 2-6 [10-3]i
|