نمایش پست تنها
قدیمی 05-29-2012, 10:34 AM   #315
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

مشكل قلبي فيش و نگراني درباره زندگيش

مردي فيش كه از نخستين روزهاي ماه آوريل تا كنون در مسابقات رسمي حضور نيافته، به USA TODAY گفته به تازگي در لس آنجلس آزمايش هايي را بر روي قلبش انجام داده و درباره زندگيش نگران بوده.
بعد از شكست برابر خوان موناكو در ميامي، فيش چيزي را تجربه كرد كه خودش آن را ترسناك ترين لحظه زندگيش خواند.او گفت كه حدود ساعت 3:30 شب بيدار شده و ضربان قلبش خيلي سريع و حدود 170-180 تپش در دقيقه بوده.فيش درباره آن 30 دقيقه گفت: “من كاملا ترسيده بودم.فكر مي كردم جانم را از دست مي دهم.”
فيش براي آزمايش و ملاقات با پزشك اقدام كرده ولي هيچكس موفق به تشخيص مشكل قلبي او نشد.
او گفت: “به جز نزديك تخت خواب خودم هيچ جا نمي توانستم بخوابم.نمي توانستم تنها بخواهم.خيلي ترسناك بود.در طول روز، من كاملا خوب بودم.مي توانستم بدوم و همه چيز خوب بود.ولي هر بار كه به تخت خوابم مي رفتم ذهنم آشفته مي شد.امشب اتفاق خواهد افتاد؟آيا امشب هم يك شب ديگر مانند آن است؟خوابيدن فوق العاده سخت بود.”
اين مشكل ادامه پيدا كرد تا اينكه فيش روز چهارشنبه در نزديك منزلش در لس آنجلس يك جلسه دو ساعته الکتروفیزیولوژی داشت.
فيش كه اميد دارد در ادامه اين هفته به تمرينات سبك باز گردد و براي ويمبلدون يا شايد كويينز به مسابقات حاضر باشد، ادامه داد: “آن ها حس مي كنند كه خيلي موفق بوده و حالا كاملا فراموش شده است.ببينيد، من هنوز بين 10 نفر برتر هستم و هنوز برترين تنيس باز آمريكايي هستم.هنوز زمان سرگرم كننده اي برايم است.نمي خواهم وقتي نفر دهم رنكينگ هستم يك جا بشينم.”

فدرر: كانرز به رافا نزديك تر است

راجر فدرر كه پس از پيروزي دور اول رولند گاروس مقابل توبياس كامكه با ركورد 233 پيروزي گرند اسلم جيمي كانرز برابري كرد، مي گويد او و قهرمان هشت دوره مسابقات گرند اسلم در زندگي خصوصي به هم نزديك نيستند.
فدرر گفت: “وقتي با اندي راديك كار مي كرد، خيلي با من صحبت نمي كرد.آن زمان خيلي دور بود، كه كمي عجيب است چون من با راديك رابطه خيلي خوبي داشتم.ولي فكر كنم خيلي به من احترام مي گذارد.مصاحبه هاي زيادي با او براي Tennis Channel داشتم و ما يكديگر را در رختكن مي ديديدم.خب، من با او صحبت كردم.او خيلي بيشتر به رافا نزديك است تا من.شايد اين دليل است.”
فدرر اضافه كرد كه از برابري با اين ركورد خيلي خوشحال است.
“خيلي خوشحالم، چون جيمي كانرز قهرمان بزرگي بوده، هنوز هم هست.پس خيلي خوشايند است...ركورد بزرگيست، به خاطر طولاني مدت بودنش.واضحست كه جيمي يكي از بزرگترين بازيكنان تاريخ است و براي 20 سال بازي كرد.اين سيزدهمين يا چهاردهمين رولند گاروس من است.همه چيز در سال 99 مقابل رافتر شروع شد و من به ندرت گرند اسلمي را از دست دادم.تورنومنت هاي بزرگ را دوست دارم.براي چنين مدت زيادي موفق بوده ام و اينكه از همين حالا در 30 سالگي با اين ركورد برابري كنم باورنكردني است.”

آزارنكا درباره ترس شكست: بايد بجنگم يا آن را فراموش كنم؟

شماره 1 تنيس زنان، ويكتوريا آزارنكا كه تقريبا در دور اول رولند گاروس توسط آلبرتا بريانتي حذف شده بود، گفت ذهنش در جريان پيروزي 6-7, 6-4, 6-2 افكار مختلفي داشته.بازيكن بلاروسي در ست دوم 4-0 عقب بود و در گيم پنجم دو فرصت بريك را مقابل خود مي ديد؛ او در يكي از اين فرصت ها يك ايس بر روي سرويس دوم زد.
آزارنكا: “به نظرم اين كمي شجاعت شكست نخوردن را نشان مي دهد.به اين فكر مي كردم كه اگر خيلي خطا مي دهم، حداقل مي توانم ضربه خوبي را از دست دهم تا اينكه ضربات بد.چيزهاي مختلفي در ذهنم مي گذشت.گاهي حس مي كردم روز من نيست.گاهي فكر مي كردم، آره، شايد هنوز بجنگم، هنوز فرصت دارم.گاهي اينگونه بود كه، مي داني چيست؟فراموشش كن.نمي خواهم انجامش دهم.ولي نكته مهم اينست كه در آن لحظه بدبختي، اگر بتوانيد نامش را بگذايد، من محكم ماندم و براي ضرباتم اقدام كردم.كاري را كه بايد انجام دادم و قبل از آن اينگونه نبود.”

Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
33 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: