نمایش پست تنها
قدیمی 05-26-2012, 10:59 PM   #313
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

نادال: انگيزه براي فرانسه مثل هميشه است

قهرمان شش دوره مسابقات رولند گاروس، رافائل نادال مي گويد آمادگيش براي تورنومنت امسال با گذشته تفاوتي ندارد، ولي اعتراف كرد كه سال گذشته با ديدي متفاوت به مسابقات نگاه كرده.
نادال به خبرنگاران گفت: “سال گذشته شايد جوابم متفاوت بود، چون اگر قهرمان مي شدم با ركورد بيورن بورگ برابري مي كردم.ما هر سال مي توانيم بهانه متفاوتي براي متفاوت بودن پيدا كنيم.ولي در پايان، تفاوت اينست كه سالي ديگر است و رولند گاروسي ديگر.اين تورنومنت در نوع خودش به اندازه كافي مهم است، نه چون حالا من شش قهرماني دارم.من بيش از آرزوهايم كسب كرده ام.من با انگيزه هر ساله و خيال خوب بازي كردن به اينجا آمده ام.ولي باانگيزه تر نمي توانم باشم چون شش بار پيروز شده ام و مي توانم هفتمين را كسب كنم.و سال 2005 وقتي به اينجا آمدم بيشتر از امروز باانگيزه نبودم.در 2010 پس از شكست در سال 2009 باانگيزه تر نبودم.انگيزه هميشه يكسان است.گاهي اوقات شكست مي خوريد؛ گاهي اوقات پيروز مي شويد.اين ورزش و مسابقه است.”

آزارنكا: هميشه سعي مي كنم راستگو باشم

در حاليكه زن شماره 1 تنيس جهان، ويكتوريا آزارنكا مي گويد حضور در صدر رنكينگ او را تغيير نداده، ولي اعتراف كرد كه بايد اصلاحات شخصي را انجام مي داده.
او گفت: “كمي بيشتر احساس مسئوليت مي كنيد.حس مي كنيد بيشتر بايد نقش محوري داشته باشيد يا چيزي مانند آن.ولي من هميشه سعي مي كنم راستگو باشم، با هر كسي و مخصوصا خودم.نه، به نظرم نبايد اصلا تغيير كنم چون اين چيزيست كه مرا به رنكينگ 1 رساند.اين چيزيست كه سعي مي كنم آن را ادامه دهم...بايد دلپذير باشيد.اين قسمتي از انسانيت است.براي من دو كلمه وجود دارند: مودب بودن و راستگو بودن.اين مهمترين چيزهايي است كه در مردم مي بينم.”

Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
38 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: